Tápegység dilemma, hűtő választás

Sziasztok! Milyen megbizható jo minőségű táp egységet tudnátok ajánlani 750-800 wattos kategóriában ? Illetve tervezek egy kompakt viz hűtést is beszerelnia gépbe. 120mm-es legyen legalább. A későbbi tuning miatt indokolt. (Fx9590 AM3+) Miket tudnátok ajánlani? Köszönöm szépen előre is a segítséget.

Seasonic focus plus Gold/Platinum. A build ajánló alapján mondom, saját tapasztalatom a táppal sajnos nincs de remélhetőleg nemsokára lesz. A build ajánlóból böngészgethetsz még.
Link a build ajánlóhoz.

Mihez kell ekkora táp? Egy 600-650 wattos bőven megbirkózik mindennel :slight_smile:
De itt egy szuper 700 as.
https://www.pcx.hu/be-quiet-700w-straight-power-e10-bn236-tapegyseg-087691
Nagyon csendes és jó táp merem ajánlani.

2 Likes

Egy FX 9590-es szörnyeteghez kell. Mostani tápot szeretném cserélni.

Ahhoz is bőven megfelel egy 600-650 wattos darab.

Húzni is szeretném és ahhoz már sajnos nem elég neki. De lehet hogy a húzással meg kellene várnom Paks kettőt mert kelleni fog a kraft

Nekem egy Corsair HX1000i szolgál már másfél éve és csak ajánlani tudom :wink: (jah overkill ÉS? az én overkillem :slight_smile: )

Seasonic focus plus gold vagy platinum. Alzáról rendelve 120 hónapos gari :slight_smile: Nekem eddig bejött :slight_smile:

A beQuiet tápok miért ennyire ajánlottak?
Milyen belsőjük van? Saját vagy veszik? Ennyire jó minőségűek az alkatrészei?

FSP belsőkkel dolgoznak. Kondik természetesen japánok. A venti szokott a sajátjuk lenni, meg az összeállítás azt hiszem.

1 Like