TheVR Fórum

Társasos Társaság

Össze jöhet itt néhány ember, hogy alkalom adtán online társasjátékokkal játszon?
Gondolok például a boardgamearena.com, a boiteajeux.net vagy yucata.de oldalakra, esetleg a Tabletop Simulator-ra.

4 Likes

Én mindenképp benne lennék, haverokkal mi is szoktunk alkalomadtán társasozni mondjuk mi a Tabletopia-t használjuk ami kb ugyanaz mint a tabletop simulator csak ingyenes.

Támogatom az ötletet :slight_smile:

Már készülőben van egy eredeti dobozos kiadás ami várhatóan jövő hónap elején be is lesz mutatva! :slight_smile:

Elég szerény a létszám :grinning:

Sziasztok!
A baratommal nagyon szeretunk tarsasozni tabletop simulatoron. Szivesen csatlakoznank jatekokhoz, vagy akar mi is hostolnank parat, ha lenne erdeklodo!. :slight_smile:
( Secret Hitler/ Betrayal stb) 2-en nem olyan izgalmas…:smiley:

@Aker : gondolom te is követed a Fun with Geeks csatornát? :slight_smile: 1-2 társast már bezsákmányoltam volna :slight_smile:

3 Likes

Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék egy kis online társashoz!

Na, mire alakul a létszám, vége a hétvégének :smiley:
De ám itt fel lehet venni: http://steamcommunity.com/profiles/76561198056087296/
Bármi ötlet a partyk összehozásához jöhet nyugodtan :slight_smile: Péntekig én már nem érek rá, szóval rám ne várjon senki! Viszont Péntek délutánra alakulhatna valami :grin:
Meló közben meg majd bújok szabálykönyveket, hogy ne csak olyat ismerjek, amit más nem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja, egyébként egy jó kis Takenoko-ra szinte bármikor vevő vegyok, az nagy kedvenc :blush:

én is benne vagyok :slight_smile:

En felvettelek baratnak, a nevem Narancsdzsuz. :smiley: Valszeg a baratom is kuld majd egy barat felkerest Auryss neven. :slight_smile:
Hetvegente erunk ra akkor szivesen csatlakozunk jatekokhoz! ^^ Nem ismerjuk a Takenoko-t de uttana nezunk. :smiley:
Aki szeretne felvenni itt a profilom:

Sziasztok. Én is benne lennék egy kis társas partiban. Ez a Gazdálkodj okosan VR edition ez már létezik?

Hamarosan :wink:

Town of Salem-el játszik valaki esetleg lenne valakinek kedve az itt lévők közül?Ha igen ugyanezen a néven megtalál :wink:

Valaki nem rendelkezik még tabletop simulatorral? :confused: Összejött pár Bang! party, de többen a móka is több :stuck_out_tongue:
Illetve ha nem, akkor holnap pár ezt vagy azt lehetne pörgetni a boardgamearena.com-on, ha van jelentkező, ahol szintén Akerun néven fel lehet venni barátnak.

Hali srácok :smiley:
Valakinek lenne kedve egy kis Game of thrones the Board Game-re Vassal-on?

Aki lemaradt volna az most pótolhatja :smiley:

2 Likes

Mi egyszer az egyik barátom születésnapján, mondjuk szegény örült is az óriási váltásnak, a Fifa 18 után elkezdtünk Honfoglalozni, már mint a kártyás verziójával. Mit ne mondjak, volt is nagy vitázás vele, hogy miért nem tud olvasni a sok monitor bámulás miatt :joy::joy:

Csatlakozom egy jó kis tabletop játék mindég kikapcsol :smiley: