TC The Division 2 Closed Beta meghívás

Üdv mindenkinek!
Mint azt gondolom mindenki, akit érdekel a The Division 2 tudja, hogy Február 7-én indul a zárt béta tesztelés 10.00 CET-es kezdéssel. Aki regisztrált a tesztre az már nagy valószínűség szerint megkapta az e-mailt, melyben értesítik a részvételről és arról, hogy már le lehet tölteni a játékot, csak hogy ne a startkor keljen.
De ami a lényeg, hogy aki kapott hozzáférést a zárt beta-hoz, az csakúgy mint annó az 1-nél is meghívhat 3 olyan Upaly-es ismerősét, aki nem kapott meghívót.
Ezen az oldalon tudjátok ellenőrizni belépés után, hogy kaptatok e meghívást és hogy melyik ismerősötök kapott, valamint itt ki is tudjátok osztani a három meghívót.

Nálam lehet, hogy megmarad egy-két meghívó, amit szívesen megosztok azokkal, akik esetleg nem jutottak be. Szeretnék másokat is erre biztatni.
Sok sikert mindenkinek és találkozunk Washington-ban!

Ha esetleg tényleg marad kódod én szívesen kipróbálnám :slight_smile:

Nekem is van 3 db meghívóm ha valaki kiszeretné próbálni írjon :slight_smile: további szép napot :slight_smile:

Nos maradt még meghívóm, úgyhogy ha még aktuális, akkor írd meg a uplay-es neved és küldöm a meghívót. Azt nem mondtam, hogy PC-s van.

Hali! Nekem is tudnál küldeni meghívót? Uplay: Chibor09 :slight_smile:

Közben touchcow-tól kaptam egyet, szóval mehet másnak, de azért köszi szépen :slight_smile:

Egyet én is elfogadnék. Uplay: Windarf

Küldöm és akkor maradt még 1 db

Elvileg küldtem a meghívást, bár az oldalról, ahol korábban volt a meghívás lehetőség az nálam el van tűnve, de remélem így is működik majd. Ha nem akkor szólj és megoldjuk.

Most olvastam hogy perpillanat valamiért nem megy már dolgoznak rajta amit jó lesz küldöm a meghívót Windarf :slight_smile:

Rendben, köszönöm szépen

Elindítottam a játékot de a patch telepítés közben oscar-03 hibával kidob… :confused: valamit nem jól csinálok?

Na most reggel sikerült nézd majd az e-maileket :slight_smile:

Lehet az a rendszer is túl van terhelve, nem érkezett még semmi. Várok, a nap folyamán valamikor hátha megjön.

Once the invite is sent, your friend(s) will need to login on this page to accept the invitation. If your friend has not opted into Ubisoft emails they will still be invited to the Private Beta, but you may need to contact them directly.

Igazából semmit nem csináltam, megjelent a játékok között. De a lényeg, hogy megoldódott és megy a letöltés. Köszi

Sziasztok,

Kérhetnék én is egy kódot sajnos nem kaptam a regisztráció során és ki szeretném próbálni.
Uplay:TottoooHUN

pillanat és küldöm

Tudom, nem egy kódkuncsorgó topic. De ha valakinek lenne egy kódja/meghívója
azt megköszönném :slight_smile: Uplay név: PIPIJ0E