TheVR Fórum

Technológia hatása a turizmusra

Sziasztok!

Egy kutatást készítek, melynek célja, hogy pontosabb képet kaphassunk arról, milyen hatása volt és van a technológiának az emberek saját utazásainak szervezésére, tágabb értelemben a turizmusra. Ehhez kapcsolódva, készítettem egy kérdőívet, melyhez jelenleg gyűjtöm a kitöltéseket. Teljesen anonim és körülbelül 2 percet vesz igénybe. Minden kitöltés számít!

Köszönöm a segítségeteket!

2 Likes

Töltve
Viszont van ez a rész

Spoiler

Véleménye szerint, a jelenlegi vírushelyzet milyen hatással lesz az eddigi szokásaira, ami a foglalások módját illeti? *

Eddig előfordult, hogy a személyes ügyintézést választottam (például utazási irodát), de mostantól kizárólag interneten keresztül foglalnék, hogy csökkentsem a személyes érintkezéseket

Már eddig is mindent internet segítségével intéztem, a járványhelyzet ebben csak megerősít

Bár eddig internet segítségével intéztem mindent, a járvány okozta bezártság miatt, a jövőben jobban keresem a személyes kapcsolatokat, így akár egy utazási irodába is elmennék

Én még odaraktam volna, hogy : internetet és nem befolyásol a vírushelyzet.

Ezt kihagyva eléggé nemzeti konzultációs a kérdés :smiley:

2 Likes

Töltve. Viszont van két kérdés, ahol benne maradt véletlenül a “Több válasz is megadható” leírás.