Telefon vásárlás 2019

Sziasztok srácok!

Itt az ideje, hogy lecseréljem a kb 6 éves telefonomat valami jelenlegi modellre. A segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen márkájut illetve típusút ajánlanátok olyan 70-75K-ig.

A segítségeteket előre is köszönöm!

Attól függ, mit szeretsz.

Én mivel tiszta android párti vagyok, Nokia 7.1-et vennék ennyiért. Viszont vannak ennél erősebb hardverrel rendelkező telók Xiaomi/Huaweii vonalon, csak ott én az oprendszert nem csípem. Tehát tudni kéne neked mik a preferenciáid.

1 Like

Androidos készülékben gondolkozok. Jelenleg egy régi modellű Samsungom van. Amit nézegettem eddig az Huaweii és Xiomi illetve Samsung volt, de annyi típus van és kis részben térnek el egymástól, de mégis több ezer forintnyi különbségek vannak. Ezért se tudok dönteni :smiley:

A Xiaomi telókat én is tudom ajánlani. Szinte az egész családnak az van, és minden fasza. :smiley:
Mellesleg szerintem ár-érték arányban is elég jók.

https://xiaomi.hu/termek/xiaomi-mi-8-lite-okostelefon/

2 Likes

Ha szereted a samsung rendszerét, akkor ennyiért A40-et kapsz.

1 Like

Sok különbség van a 8.1 és 9-es android között?

1 Like

Ebben a videóban megmutatja mi az újdonság a 8-hoz képest, de ez kinézetben és funkcióban borul ha nem tiszta android van rajta. Ezt úgy értem hogy nekem 9-es android verzió van de a MIUI miatt minden más szinte. (Xiaomi Mi8) :smiley:
De pl. a Xiaomi Mi A1 és A2 ezt az androidot használja ha jól tudom, ami a videóban is van. :roll_eyes:

1 Like

Köszi szépen a segítséget srácok! :smiley:

1 Like