Telefonos háttérképek [screenshot]

Ezt szerintem [Gamer Viccek] ide is megoszthatnád :smiley:

Samsung Galaxy S8

Mint mindenben itt is a funkció vezérel. Mivel IPS kijelzőt használok fogyasztás szempontjából a fehér a jó (nem kell áram a pixelek létrehozásához), ez mellett kisebb fényerő mellett is probléma nélkül olvasható, (ismét kevesebb az áram fogyasztás). A tiszta fehér viszont elég unalmas így ezt használom. :slight_smile:

P.S: Természetesen ezzel az icon csomaggal: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.natewren.linesdarkfree :slight_smile:

Témája az “High Contrast Theme”, fekete háttérkép alapon van, csak én kerestem magamnak háttérképet és módosítottam a kazettán lévő címkéjét. Nem reklám, csak ők a kedvenceim. :wink:

Váltottam egy idő után.

Sose voltam az a fajta aki a saját autóját, motorját teszi háttérnek, de ez megfogott…

Én most nagyon hangulat kifejező vagyok. Íme :joy::joy::joy:

Jelenleg ez a kettő az új háttereim.
Ha érdekel Sony használókat van God Of War-os téma rá

Firewatch.

Nem valami sűrűn cserélgetem a háttérképemet, de most már megérett rá. :slight_smile: Igaz a zárolt kép még mindig a HH logó, amit még akkor állítottam be mikor megjelent (vagyis tavaly januárban). :slight_smile:

Valamint egy kérdést is feltennék. Ti szoktatok valamilyen szempont alapján hátteret választani?
Nekem pl. fontos, hogy sötét legyen. Hogy ha este vagy reggel ránézek, akkor ne égesse ki a szemem. Jól láthatóak legyenek az ikonok, az idő, meg úgy minden. Szóval ne zavarjon semmiben. De azért jól is nézzen ki. :smiley:

Előző telefonomon az egyik kedvenc képem volt a hátterem, a mostanin meg valamiért meghagytam a gyárit mert nem zavaró az ikonok is szépen látszódnak stb. Nálam az szokott lenni a baj hogy a zárolási képernyőnek és menünek is ugyanazt a képet szeretem használni de van hogy egy kép jó zarolasinak de nem jó menünek es fordítva akkor felcseszem magam és marad a régi kép :smiley:

@NemKriszti19
Én havi szinten cserélgetem a háttereket és általában úgy nézek, képeket, hogy milyenek az ikonok és hogy a fénye se legyen nagyon éles.
Annyi hogy én este általában min fényerő plusz kékfényszűrőt is használok annyi hogy a Sony Xperia xa1 valamiért nem akarja a lezárt képernyőn használni a kékfényszűrőt.

Hosszú idő után ismét váltottam. (Igen továbbra sem csökken a Blade Runner láz :blush: )

Nekem ezek a háttérképeim. Imádom japánt és a tradicionális ruhákat :smiley: