Tetkósok

A fólia nem tesz neki jót… a tetkós valószínüleg azért szólt mert észrevette,h a böröd kidobja a festéket /rosszabbik esetben tudta,hogy nem olyan minöségü festéket használt amit kellett volna.
Hazamész leveheted a fóliát
Tartsd tisztán
Krémezd
Zuhanyzás elött vastagon krémezd
Ne vakard
Ne szolizz
Ne menj uszodába vagy tópartra,ne áztasd a tetkót

Nekem is van tetkóm és a többségük nyáron készült…
Ui.: a hópihéktöl ugyanúgy melegem van :stuck_out_tongue: :wink:

2 Likes

Rendben, köszönöm a tanácsokat!

Nekem az alkaromon lévő tetkómat csak a munkában fóliáztam az első héten és hagytam szabadon mikor lehetett. A lábamon lévő tetkó nekem is kopott 2 hét után, szerintem természetes dolog. Talán nem ment elég mélyre a tű vagy a varr vastagabb volt azon a ponton. Annyit mondott nekem a tetkós, hogy naptejet használjak nyáron évekkel később is pl nyári túrázásnál.

1 Like

Nekem az elsö felirat a hátamon 2 nyáron át érzékeny volt az erös napfényre … de olyan nagy fakulást nem tapasztaltam eddig egyiknél sem (szerencsére)

Nagyon najsz :smiley:

És már meg is van.

1 Like

@bull425 Megelőztél :smile: Pont most akartam átlinkelni :slight_smile:

2 Likes

13 Likes

Hűűűűű

VR Tattoo :slight_smile:

6 Likes

íme, itt is van

23 Likes

Íme legújabb szerzeményem, jöhet a következő.:grinning:

11 Likes

Ha kicsit távolabbra tekintünk akkor megy egyes kultúrákba egyenesen hétköznapi, sőt furcsa ha nincs. :slight_smile:

Nekem egyenlőre ez az egy van! :slight_smile: A társai pedig a két bátyámon. Ezek a tetoválások jelképezik a régi együtt töltött órákat az Xbox előtt! :slight_smile:

6 Likes

Szépek :slight_smile:
Nekem még csak tervek vannak, de abból elég sok. Inkább ilyen írás, nem igazán rajongok a színes, figurális tetkókért.
A legnagyobb kedvencem lenne a Warframe beli Orokin írással valamit magamra varratni, sok dolog fűződik ehhez számomra.
Terv 1: Egy ehhez hasonló idézetet (ez a 'Nothing is true, everything is permitted. ') Orokin nyelven végig a gerincem mentén

Terv 2: Vagy csak egy egyszerű, mégis sokat mondó szót a felkaromon körbe vagy az alkaromra(ez itt ‘Force’)
2016-08-10-13-41-43--8706709142016-08-10-13-37-08-839034197
Terv 3: Vagy egy hasonlóan kidolgozott szöveget a vállamra
Tennolanguage-website
Illetve még a szeretett tevékenységem, a Kyokushin karate kanjiját szeretném vagy pure vagyvalamilyen minimalista díszítéssel a jobb mellkasomra
Terv 4:
letöltés

De ezek egyelőre tervek, majd egyszer választok közülük :smiley:
És itt kérném a ti véleményeteket is tekintve azt hogy cingár gyerek vagyok atletikus izomzattal megáldva… Mert egyszerűen nem tudok dönteni

3 Likes

Nekem ma készült el :slight_smile:

14 Likes

Nagyon tetszik a tetkód és maga a stílus. Én is szeretnék egyszer valami hasonlót! :open_mouth:

1 Like

4 Likes

Köszönöm :slight_smile:
Már csak a másik kezem van vissza :slight_smile:

hol keszult? :eyes:

Kaposváron a Tattooed Lincoln art-nál :slightly_smiling_face: