Tetkósok

hamár potterheadek :smiley: :zap:

Én úgy emlékszem hogy a srácok régen kaptak egy képet amin egy TheVR-os tetoválás szerepelt. De javítson ki valaki ha tévedek. :smiley:

Amerikai Psycho regény utolsó szavai :slight_smile: másik karomra meg Bioshock témájú tetoválás kerül

A tetoválás amúgy jó dolog. Nagyapáink a holokauszt miatt, apáink a börtöntetkók miatt ellenzik. Viszont mikor mi leszünk öregek nem fogunk kilógni a sorból, hiszen mindenkinek lesz addigra. :smiley:
Én már most is ezt érzem, hiszen a legtöbb ismerősömnek van. Akiknek nincs úgy veszem észre, hogy lelkesednek a téma iránt, érdeklődnek és fantáziálgatnak ami jó dolog. :slight_smile:

egyelőre van 3, de képet nem kaptok :stuck_out_tongue: :smiley:

Lassan nekem is be lesz fejezve :smile:

akkor köszönjük a hozzászólást :speak_no_evil: :smiley:

Gondolom valami pszicho cucc, ha már rólad van szó :smiley:

nem :smiley: semmi durva… ami kb public az a jobb alkaron japánul a következő felirat: Au wa wakare no hajime. Pontos fordításban: minden találkozás egy elválás kezdete. a hátamon van egy félkész, szintén japán ábrázolású, sárkány, a jobb vádlimon meg egy régi és elbaszott valami… majd felül lesz ütve valamivel, ha kitaláltam, mi legyen az

Óó. Azt tudtam, hogy van tetkód, csak azt nem, hogy ennyi :slight_smile: Nekem nincs, bár régóta vágyom egy lapockán elhelyezkedőre. Ami visszatart, hogy nem jöttem rá, mi lenne az amit örökké viselni szeretnék.

okos, hogy addig semmi nincs ott. nekem mindhárom tetoválás jelentéssel bír. az elhelyezés és maga a minta is.

ja, és masszív tűfóbiában szenvedek… :smiley: :smiley:

Megtaláltam az egyik bövítésem képét…mert hópihékböl sosem elég

Ez az én kicsikém. Takarásnak indult. :smiley:

Valakinek van tapasztalata ezzel a fóliával?

A tetoválás alapjában véve csak egy seb ami gyulladt állapotban van. Bepantol krémet rá és ha otthon vagy hagyd szabadon. Ha melózol elég neki a sima fólia is.

Már van egy tetoválásom, van némi tapasztalatom a gyógyulási folyamattal. Viszont ez teljesen más lesz. Azért is mert, az előzőn kb 2 órát volt fólia össz-vissz. 2 hét múlva meg is kopott néhol, de nem lepett meg, mert a tetkós előre szólt, hogy két hét múlva menjek vissza hozzá. Így akkor visszamentem, átment rajta még egyszer, azóta jó (4 hónap). Gondolom, ha normálisan lett volna rajta fólia, akkor nem lett volna baja. Legalább is remélem, mert a tetováló aki csinálja, cirka 2000 km-re lakik .:grin: A másik, hogy alkaromra fogom csináltatni, ami önmagában nem lenne gond, viszont olyan a munkám, hogy piszok, és víz is érheti. Persze vigyáznék rá, de benne van a pakliban. Az előzővel nem volt ilyen gond, mert ősszel csináltattam, és a takarta a ruha. Viszont most nyáron fog elkészülni a következő, és ilyenkor rövid ujjú pólóban dolgozom, szóval elég rizikós. Ahogy olvastam ezek ellen pont jó ez fólia, de szeretném ezt mástól is hallani.

A fólia nem tesz neki jót… a tetkós valószínüleg azért szólt mert észrevette,h a böröd kidobja a festéket /rosszabbik esetben tudta,hogy nem olyan minöségü festéket használt amit kellett volna.
Hazamész leveheted a fóliát
Tartsd tisztán
Krémezd
Zuhanyzás elött vastagon krémezd
Ne vakard
Ne szolizz
Ne menj uszodába vagy tópartra,ne áztasd a tetkót

Nekem is van tetkóm és a többségük nyáron készült…
Ui.: a hópihéktöl ugyanúgy melegem van :stuck_out_tongue: :wink:

Rendben, köszönöm a tanácsokat!

Nekem az alkaromon lévő tetkómat csak a munkában fóliáztam az első héten és hagytam szabadon mikor lehetett. A lábamon lévő tetkó nekem is kopott 2 hét után, szerintem természetes dolog. Talán nem ment elég mélyre a tű vagy a varr vastagabb volt azon a ponton. Annyit mondott nekem a tetkós, hogy naptejet használjak nyáron évekkel később is pl nyári túrázásnál.