Tetkósok

Nekem az elsö felirat a hátamon 2 nyáron át érzékeny volt az erös napfényre … de olyan nagy fakulást nem tapasztaltam eddig egyiknél sem (szerencsére)

Nagyon najsz :smiley:

És már meg is van.

@bull425 Megelőztél :smile: Pont most akartam átlinkelni :slight_smile:

Hűűűűű

VR Tattoo :slight_smile:

íme, itt is van

Íme legújabb szerzeményem, jöhet a következő.:grinning:

Ha kicsit távolabbra tekintünk akkor megy egyes kultúrákba egyenesen hétköznapi, sőt furcsa ha nincs. :slight_smile:

Nekem egyenlőre ez az egy van! :slight_smile: A társai pedig a két bátyámon. Ezek a tetoválások jelképezik a régi együtt töltött órákat az Xbox előtt! :slight_smile:

Szépek :slight_smile:
Nekem még csak tervek vannak, de abból elég sok. Inkább ilyen írás, nem igazán rajongok a színes, figurális tetkókért.
A legnagyobb kedvencem lenne a Warframe beli Orokin írással valamit magamra varratni, sok dolog fűződik ehhez számomra.
Terv 1: Egy ehhez hasonló idézetet (ez a 'Nothing is true, everything is permitted. ') Orokin nyelven végig a gerincem mentén

Terv 2: Vagy csak egy egyszerű, mégis sokat mondó szót a felkaromon körbe vagy az alkaromra(ez itt ‘Force’)
2016-08-10-13-41-43--8706709142016-08-10-13-37-08-839034197
Terv 3: Vagy egy hasonlóan kidolgozott szöveget a vállamra
Tennolanguage-website
Illetve még a szeretett tevékenységem, a Kyokushin karate kanjiját szeretném vagy pure vagyvalamilyen minimalista díszítéssel a jobb mellkasomra
Terv 4:
letöltés

De ezek egyelőre tervek, majd egyszer választok közülük :smiley:
És itt kérném a ti véleményeteket is tekintve azt hogy cingár gyerek vagyok atletikus izomzattal megáldva… Mert egyszerűen nem tudok dönteni

Nekem ma készült el :slight_smile:

Nagyon tetszik a tetkód és maga a stílus. Én is szeretnék egyszer valami hasonlót! :open_mouth:

Köszönöm :slight_smile:
Már csak a másik kezem van vissza :slight_smile:

hol keszult? :eyes:

Kaposváron a Tattooed Lincoln art-nál :slightly_smiling_face:

koszi :slight_smile:

Legújabb szerzemény :blush:

Helló! Tanácsot szeretnék kérni :slight_smile: Készülök életem első tetoválására. A lábamra szeretnék egy kisebb tetkót. A lábam viszont eléggé szőrös :smiley: Lehet hülye kérdés, de előtte borotváljam le magamnak vagy a szalonban szívélyesen megteszik ezt? :smiley: Illetve miskolci ninjonokat kérdezném, hogy melyik szalont ajánlanák :slight_smile: