Tetkósok

Nem kell neked leborotválni de ő csak azt a területet borotválja le ahol lesz a tetkó. Ha azt szeretnéd hogy esztétikusan nézzen ki akkor te csinálod :smiley:

A legtöbb szalonban elintézik neked ahogy már írták előttem, de hallottam olyat is h nem. Szerintem jobb még otthon letudni. :slight_smile:

Akkor már én is kérdeznék. Én eredetileg a jobb vállamra szeretnék egy saját magam által készített szimbólumot. Viszont 2-3 pattanás mindig akad a vállamon is és úgy tudom, hogy úgy nem működik a dolog, ill. mennyi az esély arra, hogy allergiás lehetek a festékre (viszonylag érzékeny a bőröm)?

Ha érzékeny a bőröd mindenképp egyeztess először bőrgyógyásszal és egy profi tetkóssal. A pattikat meg
lehet oldani :wink:

Arra a bőrgyógyász annyit mondott, hogy a stressz miatt van :joy: (ezen még az iskolaorvos is kiakadt mikor mondtam xD)

Ki kell hagyni ott a mintát és megvan oldva :slight_smile: kicsit furán nézz ki de hidd el más megoldás nem nagyon van(bár lehet múlandó dolog attól függ mióta van ott) :slight_smile:

Bal lábon Itachi, mert 15 évig néztem néztem mikor véget ért érdemelt ennyit az anime/manga (szerintem)
Bal alkaron körben egy Heath Ledger féle Joker és egy nem is tudom mi (az csak megtetszett) :smiley:

Pisti és Jani már fent van kotnyek hátán! Nem kicsiben, plusz a vádlin is van! :slight_smile:

Notorious B.I.G :smiley: NICE!!!

És mégegy…

Ez nagyon pacek lett !

Sziasztok!
Van itt köztünk tetováló? Tudtok olyan helyet ajánlani, ahova lehet menni tanonckodni? :slight_smile:
Köszönöm :slight_smile:

Igen van jómagam :smiley: Hova valósi vagy? :slight_smile:

Szia!

Maglódon lakom, de hamarosan felköltözök Pestre :slight_smile:

Ha netán van Mohács esetleg Pécs környékéről olyan aki szeretne tetováltatni akkor szívesen várom az ötleteket(Gamer témájú tetkókat fél áron csinálnám meg) :slight_smile: .
FB:https://www.facebook.com/touchcow
Instagram:https://www.instagram.com/k._laszlo/

Borbás Robi Darks Souls témájú tetkót készített:
Dragon Slayer Ornstein

Sziasztok!

Tervezek egy ideje Venomos tetoválást, lassan jön a jó idő, szeretnék elkészülni vele, ehhez persze… neki is kellene látni. A kérdésem hozzátok szól, tetovált vagy tetováló barátaim, hisz ti már voltatok szorgos, ügyes kezek alatt (ha nem épp a tiétekről van szó)! Ti milyen helyet ajánlotok egy 3 dimenziós tetoválás elkészítéséhez - Debrecenen belül? Társíthattok hozzá ott készült, saját tetoválásokat is, hisz többnyire erről szól a topik.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Rá vagyok a legbüszkébb. :smiley: 3,5 óra 2 szünettel, és túlélteeeeem. :smiley: Idén a bal combra tervezek egy sárkányt ugyanilyen vonalkákkal (imád a tetoválóm :3), és egy takarást lapockára. Aztán ki tudja, mi lesz még… :smiley:

Persze Shay :smiley:
Szűcs Bandit ajánlom, vagy ha bejutsz Lucky-hoz akkor őt. Engem Bandi varrt korábban. Ezt most csinálta:

Nahát, be se kell lépnem hozzátok - ti találtok rám. Köszönöm! :smiley: