Tetkósok

Esetleg még a Studio Pongor Debrecenben :slight_smile:

Sziasztok! :slight_smile: Még szeptemberben csináltattam, ez volt nekem az első, de nem az utolsó! :slight_smile:

en is Borbas Robi szalonjaban voltam, a Rooklet Inkben :slight_smile:

És mi készült?

a feljebbi hozzaszolasom, a Bioshockos :slight_smile:
de nem Robinal, hanem Pinter Marknal

Sziasztok.
Én mostanában tervezem az első tetoválásomat a minta és, hogy hová legyen téve az megvan. Egy koi pontyból sárkányba átmenő minta lenne, és a vádlimra szeretném színesbe. Viszont nem tudom ki lenne a legalkalmasabb egy ilyen stílusú tetoválás elkészítésére. tudnátok ajánlani olyan szalon ahol az ilyen stílusú tetoválásokat jól csinálják?

Merre laksz.

Székesfehérvár. Próbáltam képet is mellékelni de ahogy látom nem sikerült.

Nekem pont ilyen témájú tetkóm van :slight_smile:

Ilyen volt amikor elkészült. Majd ket evvel később lett teljesen befejezve.

Na én is Fehérvári vagyok. Hörömpöli Andreát ajánlom saját szalonja van fb-on megtalálid Sweet Hell néven. Én vele csináltattam az összes tetoválásomat.

Nagy drukker vagyok :smiley:

Sziasztok!

Van olyan Ninjon akinek van a kutyájáról tetoválása és képe is van róla? Bármilyen típusú érdekelne :smiley:

Halihó !

Ha van itt hozzáértő, akkor ez milyen áron futhat ? Illetve, tudtok ajánlani embert BP környékén, megköszönném :smiley:

Eddig nem lehetett tattoo-m munkából adódóan, de most már szeretnék felzárkózni :smiley:

Köszi :slight_smile:

Renegade tattoo szalonban jól varrnak, bár aki nekem csinálta ő már elment onnan saját szalonba, guglizz rá: Molnár Ádám - Paintbrush :smiley: nekem a fekete-fehér hasonló nagyság 35 volt. :slight_smile:

ez király :slight_smile:

Fatum Tatoo! Keres rá facebookon meg instán, ha jól tudom weblapjuk nincs sajnos :(, de az ott készült tetkók magukért beszélnek, legyen szó fekete-fehér vagy színesről :wink:

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Láttam, hogy sokatoknak van tetoválása és érdekelne, hogy ti melyik tetoválót ajánlanátok (főleg olyat aki a színes tetoválásban jó) Budapesten, esetleg Gödöllő környékén. A válaszokat így előre is köszönöm :slight_smile:

Keresd Zsófit :wink:

A facen találsz tőle színeset és fekete fehéret is

Köszönöm, megnézem☺

Nagy Liverpool szurkoló vagyok :roll_eyes::smile: