Tetkósok

Köszönöm, hogy megmutattad őket nekem :grinning: igaz nem Zsófihoz mentem, nekem Nikolett munkái jobban tetszettek ezért őt kértem meg és 2 hét után most végre elkészült :blush:

Sziasztok :slight_smile: Ha szeretnétek tetoválást esetleg piercinget vagy csak beszélgetni egyet hétfőtől megtaláltatok Balatonlellén a Visions Tattooban a Fortuna utca 5 szám alatt.Ha arra jártok kiabáljatok be egy ninjont! :smiley: Köszi pacsi :slight_smile:

I’ts on :smile:

uh Bia ezt jól bevállaltad :smiley: király

nem vagy semmi :smiley:
nagyon szép munka!

@denieldean @lengyelb Köszii :grin::heart_eyes:

13 éve zenélek :slight_smile:

EMG-k, Floyd? :smiley:

Nincs márkajelzés a hangszedőkön :smiley:
Amúgy Epiphone LP-n és Pro 1-en csapatom most, később tervben van egy floydos ibanez beszerzése, csak nehéz a helyzet, mert balkezes vagyok :smiley:

Ok hogy nincs, de azért külsőre megmondható :smiley:

Nekem volt már sokminden, Ibanez EX, JEM, japán Squier, Schecter Hellraiser C1-FR, 1-2 Cort :slight_smile:

Jah, balkezesnek lenni nagy szívás gitár szempontból.

Igen, eléggé EMGre hajaz :smiley:
Lassan elkezdem gyűjteni a geart, de túl sok hobbim van és túl kevés időm, szóval egy darabig maradnak ezek :slight_smile:

@szabo_bianka15 Szép tetkó :heart_eyes:

Hát tegnap elkészült egy újabb tetoválásom, nem találtam szavakat mikor kész lett, nagyon örömteli pillanat volt látni a végén a kész művet.
Hogy mit ábrázol?

Az arc jobb oldali fele nem más, mint David Gilmour, a Pink Floyd egyik, majd későbbi egyedüli frontembere. Nagyon nagy influence számomra, mint zenész ezért került felvarrásra.
Az arc bal oldali része a The Division Bell - Pink Floyd album borítójának egyik része, melyet már Gilmour vezetésével hozott létre a zenekar, aztán gondoltam így odaillesztem a másik orcájára.
Továbbá a tetováló művész véletlen firkájából kapott ötlet alapján belekerült David aláírása is, ami egy nagyon frankó pluszt adott az egésznek. :slight_smile:

Ilyen nincs, egész héten a The Division Bell-t hallgattam a walkmanemen :smiley: Zseniális tetoválás, minden elismerésem a művésznek!

No fene, akkor vagyn még itt olyan ember aki kazettán is nyomja még a zenét! :slight_smile: Zseniális munka lett az a lemez. :slight_smile:
A tetováláshoz fűzött kommentedet pedig köszönöm szépen, örülök, hogy tetszik! :slight_smile:

ujabb szerzemenyem:

Megosztom veletek nekem is van egy pár és még tervezek párat :slight_smile:

Sziasztok :slight_smile: látom szép tetkókkal bővülnek az emberek itt viszont én olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy akikkel varratok esetleg lenne náluk üresedés tetováló pozícióra akkor én szívesen jelentkeznék(elég nehéz normális korrekt szalont találni manapság sajnos)
https://www.instagram.com/k._laszlo/ itt az instagram profilom ha netán valakinek felkeltettem az érdeklődését.
további szép napot mindenkinek :slight_smile:

Egyenlőre csak ez, de márciusban jön a másik karra is :blush: