Tetkósok

Igaz nem tetkó, de Szűcs Bandi tetoválóművész készítette:
@Xefera nézd csak :smiley:

Szeretném kérdezni hogy ti mit használtok hidratálni a bőrötöket illetve a tetkót? Esetleg színtartó testápolót vagy mit ajánlanátok??
Olvastam létezik ilyen színtartó testápoló de nem mertem kiprobálni

Olyan hogy “színtartó” nem létezik, a legtöbb helyen Bepathten krémet ajánlanak nem véletlenül…

A lényegen viszont nem változtat, vagy rendesen kezeled, vagy B@szhatod…
A szín nem a krémen, ápolón, stb… , fog múlni… hanem a megfelelő kezelésen!!
(a szín, mert emiatt aggódsz, mindenképp fakul hosszú évek alatt, de “színtartó testápoló” nincs…

Ha jó szakinál készítetted a mintát, amúgy is elmondja…

Sok folyadek,vitaminok es hasznalj testápolót tetkó elott par nappal konyebb is lesz dolgozni ra…amint kesz van es legyogyult tepjesen utana lehet ismrt testapolot hasznalni

Nem az új tetkóra gondoltam hanem már az elkészültekre hogy miután begyógyult azután milyet érdemes használni, mire kell oda figyelni??,
( Van már 3 tetkóm is és színes is és szeretném ha tartósabb lenne és ha lehet akkor valamilyen testápolót használni is :slight_smile: )

Nyugodtan amiket leirtam :slight_smile: de nagyban fugg a tetovalo tudasatol is

Épp ideje elkezdenem fórumon is aktívkodnom, úgy érzem.
Jobb vállamon Cthulhu insignia

Bal vállamon pedig egy Nosferatu-Papa Emeritus hibrid

Én üres felületet tudnék adni :smiley:

Ha nyáron Balatonlelle felé jársz ezer örömmel :slight_smile: vagy ha Mohács felé :smiley:

Időrendi sorrendben :slight_smile:

Mindegyiket imádom és jelentése van :hearts:

Egy állat vagy! XVII :slight_smile:

Új szerzemény a nagypapa csülkömön #wearethevr :doughnut::purple_heart: and continuation…?!

By: @SzonjaReka1

10376346_961062093908737_2143538046197921278_n
A bal karomon battletech-es wolfclan

Ez komoly?

Úristen… Nagyon király! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart:

Ugyan Januárban lett csináltatva de párommal közös tetkónkat a kedvenc mesénk ihlette :smiley:

Egy nagy projekt negyede :purple_heart:

Sziasztok
Pár hete olvastam egy cikket, amiben emberek láttatlanba csinálnak tetoválást. A cikkben egy külföldi tetováloról volt szó. Érdekelne, hogy van-e itt Magyarországon is ilyen hely és ha van, akkor érdekelne, hogy milyenek a tapasztalatatok róla. :smiley: