The HUB

Sziasztok!

Gondoltam kicsit szélesebb körben is megmutatom, hogy min dolgozgatok 2018 eleje óta. Szóval csináltam egy Youtube csatornát, ami a The HUB névre hallgat és első sorban tech vonalon készülnek ide a videók. Alapból a cél az, hogy jó ár/érték aránnyal rendelkező termékek legyenek bemutatva, de az már az első pár videóból is kiderülhet, hogy ettől független videók is készülnek majd a tervek szerint.
Nem szeretném spammelni a fórumot, a legfrissebb hozzászólás mindig a legfrisebb videó lesz. Aki szeretne, persze sub-olhat a csatornára, illetve kommenteket is szívesen olvasgatok, szóval ne fogjátok vissza magatokat.

A csatornát itt találjátok meg: https://www.youtube.com/channel/UCL-UC_XXRPgaR57iXQ8G5Yg

8 Likes

A legfrisebb videó pedig a 2. része egy sorozatnak, amit a VR eszközökről csinálok:

3 Likes

A 3. és egyben befejező része a VR eszközöket bemutató sorozatnak. És a legújabb visi is egyben. :slight_smile:

3 Likes

Kicsit megkésve, de itt a legújabb videó is egy mechanikus kompakt billentyűzetről:

5 Likes

Részemről nyertél egy subot :smiley:
Összeszedett mondandó, minőség, hiába tucat ma már ez a youtubeon, nekem átjött :smiley:

1 Like

Már vártam a videót! :smiley:
És a következőket is várni fogom! :smiley:

1 Like

Nagyon szépen köszönöm és remélem a jövőben is tudok tetszetős tartalommal szolgálni :wink:

1 Like

Jó ezt olvasni. :slight_smile: Régi ígéret, de mostmár tényleg konzisztens lesz, ha csak heti egy de azt megpróbálom tartani :slight_smile:

1 Like

+1 sub, megfogott a csatorna, minőség (kép, hang) illetve a tartalom is nagyon egyben van, csak így tovább, ne add fel, b@szó amit csinálsz!

3 Likes

Ment részemről is a sub! Sok sikert, csak így tovább! :slight_smile:

2 Likes

Nagyon szépen köszönöm :slight_smile:

1 Like

megtisztelő, Mr TheRealWotmGob :slight_smile: Köszönöm

1 Like

És itt is az újabb videó, Star Wars témában. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Elkészült az újabb videó. Sajnos a nyári szezon nem tesz jót a produktivitásnak. De nincs megállás! :slight_smile:

Annyi gagyi xar youtube videót találni az utóbbi idöben tech témaban akár angol akár magyarról legyen szó, hogy teljesen megdöbbentem a tieid minöségén így rögtön ment is a sub :smiley:

6 Likes

Szia!
Csak így tovább!
Részemről is nyertél egy SUB-ot :grinning::+1:
Végre még egy TECH csatorna amit érdemes nézni!
A billentyűzet tesztet pedig külön köszönöm, nekem is megtetszett, lehet beszerzek egy olyat :smile:

1 Like

Ez hízelgő, köszönöm szépen! Ezekért már megéri :slight_smile:

1 Like

Csak ajánlani tudom, nyüstölöm rendesen és bírja a strapát :wink: Egyébként pedig köszönöm :slight_smile:

1 Like

ment a sub! :slight_smile: nagyon frankó! Kitartás és hajrá! :slight_smile:

1 Like

Ezer és egy év után elkészült az új videó. Sajnos a nyár nem tett jót a produktivitásnak, de több videó is készülőben van, szóval remélhetőleg jön a tartalom! :slight_smile:

5 Likes