The Last of Us

Sziasztok srácok!
Biztosan hallottatok már a játékról és szívesen megnéznék tőletek egy végigjátszást.
Szerintem a Playstation Exkluzív játékok között a legjobb ami eddig megjelent. Hol akciódús, néhol kicsit átmegy horrorba, de leginkább kőkemény dráma ami Janinak szerintem bejönne a Beyond Two Souls után.

Lesz, az egyik live-ban már mondták. De nem mostanában. :slight_smile:

++ Én is megnézném, a kettő megjelenése előtt, mindenképp. :slight_smile:

@POTATO-SOULS köszi a választ! :smiley:

Azt mondták, hogy a második rész megjelenése előtt közvetlenül végigjátszák az első részt. :dog2:

nekem is tetszene

Na ez tök jó. Pont erre voltam kíváncsi.

Na kivi leszek, én pont a napokban kezdtem el. A game eleji drámából felocsúdva belelendültem. Jani fogja tolni? :sunny:

Kiváncsi leszek én is melyikük fog játszani vele.Ugyan gondolkodni nem kell benne,mint egy Jani Holmes-ban,de az erős story Jani “felé húz”,viszont sok harc is van,néha szopni is lehet,ami meg inkább “Pistis”.Összességében elég Uncharted-es a játék (nem véletlenül Ugye :grin:),leszámítva a logikai feladványokat. Ami Pistivel nagy élmény volt,de személy szerint Jani végigjátszásnak jobban örülnék,Pisti hajlamos az apró részletek kihagyására(no offense),ami ennél a storynál elvehet az élményből…Szerintem

Erre en is beneveznek, nagyon erdekel ez a game, de mivel Xboxom van nem Ps ezert remelem a sracok megmutatjak nekünk ezt a remek kis jatekot, az 1. ill majd ha kijön a 2. reszt is! Nagyon remelem