The Sims 4 0xc000007b error indításnál

Sziasztok. Mar 3 napja próbálom megoldani ezt a fent emlitett problémát, viszont sehogysen akar ez az egész össze jönni.

Nagyon sok videot megneztem mar meg, es egyiksem sikerült.

Ez egy nCore-on megvasarolt(irónia) sims 4 codex, es egy masik gépen teljesen jól működik.

Feltelepitem, crackelem, es amikor elindítom akkor ki irja ezt a 0xc000007b error üzenetet.

Előtte az msvcr120.dll illetve az mscvp120.dll hiányzott, azt pótoltam de ezt mar nem tudom megoldani.

Minden szükséges program telepitve van. Próbáltam mar azt is h egy regebbi visual c++t toltok le, de az sem oldotta meg.

A windows 10 eredeti, előre telepített windows 10 home.(laptop)
Újra húzni nem tudom hogy hogy kell, mivel előre telepített windows van rajta, csak resetelni tudtam. Már újra is telepítettem a játékot, és az sem segített.

Ebben kérem a segítségeteket, elore is köszönöm.

google első talált

1 Like

vagy vedd meg eredetiben és tuti menni fog

1 Like

Ehhez az oldalhoz nem értek, és amikor rámegyek az ott belinkelt oldalra sem mutat semmit. :confused:

A 32bites verzíója elindul, viszont ha a 64-eset indítom, akkor azt irja h 0xc000007b error.
Valami ötlet?

Akkor a legegyszerűbb azzal tolni :smiley:

Valahogy nem lehet megoldani a 64est?:sweat_smile:

Továbbra is: vedd meg. Menni fog.

2 Likes

Lényegtelen, ha a tört verziója nen megy 64bites akkor az eredeti sem fog, tapasztalat.

Aki virágboltit használ az nem szokta megvenni az eredetit. Szóval egy ilyen összehasonlításra kíváncsi lennék.

Ezzel nem értek egyet, csomó játék van aminek mindenféle gondja van ha másolt, míg az eredetik vidáman mennek.

Ettől eltekintve sem szép dolog a lopás, tessék eredeti szoftvert használni,

2 Likes

Originen most volt ingyenes az alapjáték :face_with_raised_eyebrow:

1 Like

Ugyanez a probléma korábban is téma volt a fórumon.
0xc000007b hiba

Ha directx vagy visual c könyvtárak telepítése megoldja a problémádat, akkor az egyetlen oka, hogy találkoztál vele a tört verzió használata.
A kliens programok mint a steam vagy az origin a játék indítása előtt telepítik ezeket.