The Witcher 1-2-3 - kibeszélő (tippek trükkök tanácsok)!

Sokat választottam :smiley: Gondoltam hogy ebből gond lehet, de úgy voltam hogy csak játék, mi baj lehet :smiley:

Kellett neked mindkettő. Most már így jártál. Na mindegy, azért bordélyházak legalább lesznek neked. :smiley:

Most már marad így, túúúúl messzire kéne visszamenni hogy kijavítsam. :slight_smile: Majd a következő végigjátszásnál erre is figyelek. :slight_smile:

Sziasztok!
Witcher 2 Próbálom végigjátszani Dark fokozaton, a kérdésem hátha valaki tudja, az itt megszerzett dark armorokat átlehet vinni a W3-ba? mert ha nem most leveszem a fokozatot mert elég volt. Utolsó fejezetnél járok
de se pénz se nyersanyag az utolsó páncélra és hiába van meg a második még mindig 1 ütés vagyok. Köszi előre is aki tudja :slight_smile: illetve Roach oldalán mi is lesz Philipával ? nem emlékszem pedig elsőre azzal nyomtam végig. Itt is “szemtelen lesz?”

A páncélt szerintem nem viszed át, de ebben nem vagyok biztos.
Igen, minden módon elveszíti a látását. Viszont ezt csak abból következtetem, hogy a 3-ban mindenképpen vak.
Basszus újra végig kéne tolnom a 2-t.

Szia!
Ezer éve már hogy a 2-őt végigjátszottam (utoljára), de abban biztos vagyok hogy semmi cuccot nem tudsz átvinni a 2. részből a 3.-ba. Ha importálod a Wild Hunt-ba a mentéseidet én úgy vettem észre a játékmenetben szinte semmi nem változik. Egyedül néhány karakterrel futsz össze akiket esetleg megmentettél vagy csak találkoztatok.

Spoiler

Annyit mondok hogy Letho-t érdemes lenne életbenhagynod :wink:

Philippára úgy emlékszem hogy mindenféleképp megvakítják.

Csak a történetet befolyásolja az 1. és 2. rész végigjátszása,semmilyen cuccot nem tudsz importálni,ez 100%

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segitséget! Le is veszem a fokozatot így nem sok értelme van azon kívül, hogy agyvérzés közeli állapotba kerülök :slight_smile: Ha jól tudok a 3-ba “manuálisan” is meglehet formálni a történetet. Egyenlőre nem tudom, hogy Roach vagy Iroveth oldala a jobb választás, Iroveth ét kicsit részletesebbnek érzem. Letho-t életben hagyom amúgy is ! :slight_smile:

Az első részből át tudod vinni a Holló páncélt a kettőbe. Nekem sikerült.

Történetet befolyásolja? Mire gondolsz pontosan?
Én már sajna nem nagyon emlékszem rá, de nem láttam semmi különbséget a Wild Hunt-ban első végigjátszás (importált mentéssel) és 2. végigjátszás között (nem game+ban vagy mi a neve)

Iorvethé a jobb főleg a Chapter III-ban jön ez ki, ott nagyon meeeh (unalmas) a Roche side. Viszont Iorveth mégis csak egy bandita, míg Roche Foltest bizalmasa meg minden volt kb.

Amúgy kell csinálni egy mentést a választás előtt és megcsinálni mindkettőt úgy lesz fullos az élmény.

Köszi! Roach-al már végigjátszottam, a 3 Fejezet tényleg elég lapos vele, Irovethel nekem a második rész is jobban tetszett valahogy jobban szimpatizáltam a falusiakkal, mint a tábori katonákkal. Ha végigjátszottam mind kettő mentését külön rakom és majd így töltöm át a 3-ba, Bár mind kettő ágon volt 1-2 dolog amit másként csináltam volna így utólag. De lehet nem is fogom importálni még nem döntöttem el. (hatalmas dilemma :D)

igazabol ezeknek nincs semmi hatasa a 3-ra, legalabbis en nem vettem eszre

Spoiler

Például ha 2. rész végén nem ölöd meg Letho-t akkor a 3.-ban találkozhatsz vele egy mellékküldetés erejéig,illetve segíteni fog Kaer Morhen védésében,de a Triss-el való kapcsolatunkat is befolyásolja,sok visszautalás történik a korábbi románcokra.Szóval inkább a narratívát érintik ezek a döntések minsem a történet ténylegese változását,de nekem ezek is nagyon fontosak mivel a történet alapú játékok a kedvenceim.

Jaa hogy ezekre gondoltál. Okés azt hittem tényleges történeti szál befolyása van. Egyébként ezek az “apróságok” nekem is, mint nagy Witcher fan-nak eléggé hozzádobtak az élményhez. Főleg hogy sok könyves utalás is van benne :slight_smile:

Sziasztok!

Van egy problémám, Witcher 3 és PS4-en. Nemrég vettem a meg a Griffin armourt. Már felvenni se hagyta, kidobott a game az inventoryból, h error. Utána ügyeskedtem, h odébbsétáltam, meditáltam, akkor engedte. De azóta rendre ezt csinálja, ha valamit a fegyverek vagy outfitek közül cserélni akarok, és nagyon-nagyon bosszantó :confused:
Jártatok már így? És ha igen, van vmi megoldás? (Frissítést folyamatosan nézem azóta, de még semmi.)
Előre is köszi!

Sziasztok !
Én még mindig tolom a witchert :smiley: már mind3 rész meg van jogtiszta módon, az első kettő ingyen szerencsére, figyeltem mikor adták ajándékba. :smiley: Most elgondolkoztam azon hogy végig játszom mind a 3 részt. Tudja valaki esetleg, hogy mik azon a döntések amik az 1-ből kihatnak a 2-be és a 2-ből a 3-ban ?

@tomika_89
Szia! Micsoda remek döntés, jó kis program így az ünnepekre! :slight_smile:
Sajnos komoly kihatással nincs egyik részben hozott döntésed sem az utána következő részre. Legfőképp karakterek felbukkanására lehet számítani akik ismerősek lesznek, de senki hozzáállása nem fog változni Geralt felé a korábban hozott döntési(d) miatt (bár most talán 1 kivétel eszembe jutott).
Például hiába nem alakítasz ki Triss-sel párkapcsolatot, a Wild Hunt-ban Yen ugyanúgy teszi a cinikus megjegyzéseit rátok vonatkozóan. (mondjuk azt nem tudom pontosan hogy akkor is ki*bassza-e az ágyat kaer morhen-ben… :smiley: )
Főként apróságok történnek ha importálod a mentést, ami egy rajongó szívét azért megdobogtatja. :slight_smile:
Viszont az tény hogy érdemes minél több karaktert életben hagyni -még akkor is ha nagyon megölnéd- ,mert azokkal a későbbi részekben összefutsz. (pl Letho életben hagyása a 2 végén nagyon jó ötlet a 3-ra nézve :wink: )
A történet szempontjából pedig szinte mind1. Az adott részre persze elég nagy kihatással vannak a döntések, de a következőre nem kifejezetten.
Remélem segítettem valamennyit, jó játékot! :slight_smile:

Igen, azt tudom, hogy nincs nagy kihatással, és csak apróságok, de pont ezek érdekelnek engem :grin: keresgélnek a neten, de a lethosnál tovább nem jutottam sajna, arra számítok, valaki esetleg emlékszik/ismeri ezeket vagy legalább párat, vagy tudja hol/hogy keressek rá. :blush::grin:

Szerintem ne foglalkozz ezekkel a hatásokkal, mert akkor nem úgy döntesz majd ahogy te “szeretnél”, hanem ahogy “logikus”, ergo veszítesz a játékélményből. Ha rám hallgatsz, új játszol/döntesz ahogy neked tetszik és élvezed, minden más lényegtelen.