TheVR Android App

Nem hinném :smiley:

Általam egész biztosan nem :slight_smile:

Most minden szuperül megy!
Köszönöm a javításokat itt is!

Sziasztok!

Rettenetesen örülök ennek az Appnak, már nagyon kerestem ilyensfélét és most végre megtaláltam :smile:

Szeretek mindig naprakész lenni, és ennél jobban nem nagyon tudnám elképzelni hogyan lehetne :blush:

Terjesszétek az igét a többiek, ismerősök között, hogy ők is átélhessék!

Köszi

Új update érhető el, mely a lentieket tartalmazza.

Újdonságok:

• Fórumon új privát üzenet, értesítés esetén app értesítés
  • Az app szolgáltatása a telefon bekapcsolásakor automatikusan elindul (Értesítések…)
  • Egyéb apróbb javítások, módosítások

Grat, tenyleg nagyon jo! :blush: koszonjuk a “nep” neveben :laughing:

Amennyiben valakinek van jó ötlete az appal kapcsolatban, ne tartsa magában :slight_smile:

Szép munka, gratula!

Frissítettem az app-ot és nekem nagyon tetszik maga az ötlet, hogy egy csomó dolog egy helyen van.
Lenne is néhány ötlet és bugjelentés, ha már feldobtad a magas labdát, hogy lehet ötleteket mondani. Kicsit hosszas lesz, és nem tudom másnak van-e erre igénye. Igazából megváltozott a mobil netezési szokásom, egyre több videót nézek a buszon, vonaton, és sokat segítenének a következők:

• A user info és moderators felület nem tölt be nekem csak a loading… hosszasan.
  • A Youtube és Twitch videók index képe és adatai listázva nagyon tetszik, de néhol egész nagyok a távolságok és van ahol teljesen összecsúszik a két videó képe.
  • A fórumra nem tudom megoldható-e, de ha igen, akkor egy automatikus bejelentkezés sokat dobna rajta :slight_smile: (látom, hogy webview-ba húzod be az oldalt, de hátha :smiley: )
  • Ugyanezért a PM acces denied.
  • Látom, hogy fejleszted a menetrend felületet is, ha ez bekerül az appba mint a videó lista nagyon király lesz.
  • Ha azt meg tudnád oldani, hogy a twitch videók / yt videók közvetlenül az appban nyiljanak meg (a twitch mobilos oldala valami borzalom ilyen szempontból), és nem kellene a weben megnyitni az nagyot dobna rajta.
  • Illetve egy link a vod csatornára. :slight_smile:
  • Nem vagyok jártas annyira az android fejlesztésben, inkább a web, de olyat nem lehet valamilyen mágikus ninjon mozdulattal, hogy a videókat esetleg közvetelenül yt app-ban megnyitni? Lehet az is elég, ha csatornájukat megnyitod yt app-ban, és nem kell keresni :smiley:

Köszi szépen, ha bármelyiket is megfontolod. :slight_smile:
És köszi mégegyszer az app-ért :slight_smile:

A szerverrel volt egy kis probléma, ezért tegnap nem működött pár dolog. Javítottam.

vitozy: Köszi a tippeket.

Egy kis update:

Az app most már minden fórum értesítést csak egyszer jelez, így mostantól nem kell megtekinteni, hogy az értesítés eltűnjön.

Szerver oldali fejlesztés, így az app frissítése nem szükséges.

Kéne nyomnod egy Beállítások fület, amin mindenki személyre szabhatná a felületet, az elrendezést, az értesítéseket, … (meg amit másik programokban még állítgatni lehet)

Legutóbbi 2 update:

• Fórumban vissza gomb esetén nem lép ki, hanem visszalép egy lapot a fórumban. Kilépéshez 2x kell vissza gombot nyomni
  • Youtube, twitch videóra kattintás esetén automatikusan az ado adott app -ban nyitja meg. Ha nincs fent az app, akkor pedig az áruházat nyitja meg
  • Youtube videók listázáshoz bekerült a Stream csatorna
  • Menetrend kikerült az app kezdőlapjára
  • Egyéb apróbb javítások, módosítások, optimalizálások
  • Fórum értesítés rendszer újraírva
  • Fórum értesítés esetén az értesítésre kattintva az értesítés helyére navigál
  • Részletesebb automata hibaküldő rendszer
  • Egyéb apróbb javítások, módosítások…

Lenne egy esetleges feature ötletem (ha volt, akkor bocsi): Miután ez egy aio app (all-in-one) Nem tudod elindíttatni a twich+youtube videókat az appon belül?
Másik ötlet (ha megint volt, bocsi): a Discord chatet nem tudod beleágyazni valahogy az appba? Esetleg, mint netkímélőfunkció, a soundcloudra mentett hh-kat nem lehetne az appon belül megnyitni?

• A youtube/twitch videók direkt nem az appon belül indulnak, külső alkalmazást nyitja meg elsődlegesen. A többség így preferálja, és szerintem ez jobb opció is. (Meggyőzhető vagyok, ha a többség úgy kívánja…)
  • A discord beépítése nem igazán megoldható. Pontosabban amennyi fejlesztési időt, kapacitást igényelne, nem érné meg.
  • Soundcloud esetén szintén, itt inkább az lesz a következő frissítésben, hogy ha telepítve van az app, akkor abban nyitja meg az aktuális elemet.

Általánosságban úgy vettem észre, hogy az emberek jobban preferálják, ha az aktuális dolgok a saját alkalmazásukban nyílnak meg, mivel azt ismerik…

Ha lesz időm, kedvem,energiám, meg mindenem akkor esetleg, de jelenleg nem ez az elsődleges a prioritás a listámon. (egyetem miatt)

Apró szerver oldali update:

• Értesítés - Amennyiben a TheVR Streamek Official csatornán új videó érhető el

Szerver oldali módosítás, így az alkalmazás frissítése nem szükséges.

@vazee00 szia szia nagyon király tetszik.
Esetleg meg lehetne oldani hogy a jövőben IOS -en is megjelenjen? Szivesen látnám a telefonomon a TheVr appot !:slight_smile:

Régebben írta hogy általa nem lesz app ios-en.

@vazee00
Nagyon nagy ötlet, grat hozzá… Néhány észrevétel, ötlet, vélemény.

• a Twitch és YouTube felület nagyon jó, részletes infók, stb. Király… Egyedül azok a fekete hátterek kicsit gagyik, de amúgy semmi kifogás.
  • A felhasználói adatok nekem se működnek…csak tölt.
  • Az app chat működik. Fasza.
  • Discordot nem használok telón, úgyhogy nem tudok hozzaszolni.
  • a fórum / PM üzenetek / social rész nagyon jól integrált. Szépen működik.
  • a moderátorok és a verzió változás annyira nem érint… A verzió változást úgyis marketen checkolom le.
    -Viszont… A menetrend és a HH… ezeket légyszíves integráld be az appba… Az se rossz ha csak az appon belül egy ablakba töltődik… Csak kicsit fura hogy megvan a felület és ennél a kettőnél nyit egy chromeot… Mert a social résznél oké hogy ezek csak egy shortcut-ok úgymond. De annál a kettőnél jó lenne ha integrált lenne.

U.i.

1. Az app ikonját ha lehet cseréld le a rendes logóra, szerintem a srácok biztos engednék.
  2. Értem én hogy kell reklám… De egy ilyen appért cserébe kérsz egy eurót a reklámmenteségért… Teljesen jó és máris komolyabbnak tűnik a dolog.

Amúgy kitartást, sok sikert… Nagyon jól haladsz. Tetszik hogy minden ott van.