TheVR Android App

Sziasztok!

Új frissítés érlhető el az áruházban: LINK

Changelog:

• Optimalizálás
  • Chatbox listázás, üzenet írás megfordítása
  • Home felületen a Twitch -en beállított profilkép jelenik meg
  • Menetrend az appban nyílik meg
  • Chatboxban megjelennek a profilképek, jogosultságok
  • Menetrend értesítés javítva - amint változik, jelzi az app
  • Egyéb apróbb dizájn módosítások
  • Egyéb apróbb javítások, módosítások

Üdv

Ötleteket továbbra is szívesen várok itt, és az appon belül jelezve is.

Király a cucc!
Köszi a munkát!

Sziasztok!

Új frissítés:

• Új dizájn
  • Twitch chatbox integrálása
  • Kezdőképernyő balra/jobbra húzás(swipe) esetén YT/Twitch videók
  • Youtube/Twitch videó listázó dizájnbeli módosítások
  • Egyéb apróságok, javítások, módosítások…

Ötleteket továbbra is szívesen fogadok.

A tegnap jelentkező menetrend értesítési hiba javítva, frissítés nem szükséges hozzá.

Szerver oldali update:

Szerver oldali update, így az app frissítése nem szükséges.

feature ötlet: Sötét módot nem lehet berakni az appba?

Ennek megvalósítása tervben van, úgyhogy valószínűleg nemsokára opció lesz :slight_smile:

Szia!
Nekem ezt írja ki az app! Ilyenkor mit kell csinálni?

screenshot

üdv.: elli99

Szia!

Szerver oldali leállás volt, ezért nem működött, újra lett indítva, így már menni fog :slight_smile:

Sziasztok!

Új frissítés:

• Alapértelmezett sötét dizájn(Beállításokban változtatható. Fórum design alap by: Stein-Sama)
  • Beálltások menüpont
  • Live státusz kijelzés kinézetének módosítása
  • Live státuszra kattintva menetrend megnyílik
  • Kezdőlapi avatar képre kattintva megnyílik az ‘adataim’
  • Egyéb apróságok, javítások…

Ötleteket, javaslatokat továbbra is szívesen fogadok.

Fórum Night Mode
TheVR Fórum Night Mode

Hali!
Nekem perpill minden funkcióra azt írja, hogy “Összeomlottunk” az új frissités óta. :confused:

Szia!

Igen, látom a logban. Másnál is jelentkezett, sajnos nem minden android verzió működik ugyan úgy…
Javítom napokon blül, jelzem ha elérhető a frissítés.

Sziasztok!

Új frissítés érhető el:

• Android 6.* -nál jelentkező összeomlások javítása
  • Az első telepítésnél nem küld rögtön értesítéseket, csak ha valóban van új
  • Fórumot megnyitva automatikus bejelentkezés
  • A fejlécben lévő live ikonra kattintás: Ha van live, megnyitja a twitchen, ha nincs a menetrendet
  • Menetrendben szerepel az aktuális, éppen futó stream is
  • Egyéb apróbb javítások, optimalizálások

Letöltés: Play Áruház

Ötleteket, javaslatokat továbbra is szívesen fogadok.

Az app van Iphonera is?

Nincs.

Sziasztok!

Amennyiben valaki szeretne, jelentkezhet tesztelőnek, hogy első kézből érje el a legfrisebb változatokat: https://play.google.com/apps/testing/com.thevrApp

Ezt követően a Play Áruházban lehet frissíteni az appot, ha minden igaz :slight_smile:

Nem tudom, hogy csak én vagyok kivétel, de eddig (a non béta időszak egy jóval korábbi idelyéről van szó) ha bejelentkeztem az appba, akkor ugye unverzisan be vagyok jelentkezve. Most (még mindig a béta előtt) már, ha be vagyok jelentkezve, akkor külön is be kell jelentkezni a fórumnál. Lehet, hogy én vagyok hülye, de lehet, hogy csak egyéni kéretlen feature.

Nem, ez nem fícsör, alapvetően eddig is így volt :smiley: A dolog úgy működik, hogy az app -ba történő bejelentkezéskor X ideig letárolódnak bizonyos adatok, amiket a fórum is fel tud használni, így a fórumba lépéskor automatikusan be is jelentkezik. Amennyiben viszont kvázi elévül, nem hsználható ez az adat, a fórumba lépéskor be kell lépni.

Szia @abuda!

Az értesítések küldése nem működik teljesen rendesen. Elképzelhető, hogy a YT-tól és Twitch-től is rosszul jön át és nem tudom, hogy miért, de elég zavaró tud lenni, amikor egyszerre több értesítés is jön:

• Videó: van amikor egy felkerült videóról óránként jön értesítés.
  • Menetrend: ez múltkor is gond volt, hogy naponta többször is felhívja a figyelmemet a mai menetrendre. Ötlet: mi lenne, ha akkor jönne új értesítés, amikor valami változik (pl. új esemény kerül rögzítésre: az API doksiban nem láttam rá megoldást hirtelen sajnos)
  • Új twitch videó: szerintem erre nincs szükség. Ha egy live indul arról jön értesítés, az elegendő. A srácok nem szoktak külön ide videót felrakni, ami nem live.

Ha gondolod szívesen segítek amiben tudok, van még egy-két dolog amit észrevettem, mint fejlesztő jobban meg szoktam figyelni a dolgokat. :slight_smile: