TheVR Android App

Szia!

• Ennek utánanézek
  • Ez jelenleg is így működik, csak akkor jön értesítés, ha a menetrend tartalma változik. Discordon is előfordul, hogy többször jön értesítés egymás után róla, ugyan emiatt, mert többször módosítják rövid időn belül. (Gondolom elírás, vagy valamit gyorsan hozzátesznek…)
  • Okés, ezt a tesztelői változatban kikapcsoltam

Köszi, továbbra is szívesen veszek ötleteket, javaslatokat…

Sziasztok!

Egy újabb frissítés érhető el: (LINK)

• Android 8(oreo) összeomlások javítása
  • Háttérben futó folyamatok optimalizálása, kisebb akku, processzor használat
  • Egyéb apróságok, javítások
  • Menetrend dizájnbeli módostása

Ötleteket, javaslatokat, véleményeket továbbra is szívesen fogadok.

Igen a reklám témával énis egyetértek.Oké hogy hát valamit ennis is kell de figyi max nemtom szolj Pistiéknek hogy a rrengeteg donateből egy picit szorítsanak félre,csak mert a reklámoktól olyan gagyi fííling…

nem kell… kérjen 1000ft-ot vagy nemtom… amennyit gondol… ha valami jó, azért fizetek.

Sziasztok!

Rendben, amennyiben többen szeretnétek, van rá igény, megcsinálom, hogy ki lehessen kapcsolni a reklámokat X összegért.

Sziasztok!

Alapvetően egyetértek azzal, hogy a reklám zavaró lehet. De ebben az esetben egyet kell értenem @vazee00-val. A reklám, amit berakott sokkal elfogadhatóbb, mint a legtöbb appban lévő… De ha lenne egy párszáz forintos kikapcsolási lehetőség azzal én is élnék valszeg.

Fejlesztőként mondom, hogy egy ingyenes app store-ba való feltöltése sincs ingyen. Egyszeri 7000 forint kb. (első app esetén) :wink:

ezért mondom… ha valami jó és hasznos és foglalkoznak vele, akkor azért én is adok pénzt… pár 100 forint nem nagy összeg. De ha középút kerül elő, hogy appon belül meg lehet venni a reklámmentességet, az tökéletes.

Sziasztok!

Az app -hoz új frissítés ment ki: (LINK)

• Reklámok kikapcsolva
  • Twitch live értesítésre kattintva megnyílik a csatorna a Twitch app -ban
  • Twitch chatbox javítva
  • Hibák javítása

Új frissítés: Összeomlási hibák javítása

Sziasztok!

Ismét ment ki egy frissítés, mely hibák javítására fókuszált :slight_smile:

Ötleteket, javaslatokat, véleményeket továbbra is szívesen fogadok…

Sziasztok!

Menetrendben az időpont elcsúszást javítottam, sajnos nem vettem észre, köszi aki jelezte hibajelentésben :slight_smile:

(Frissíteni nem szükséges hozzá, szerver oldali javítás.)

Sziasztok!

Az app -hoz új frissítés ment ki: (LINK)

• Menetrendben adott stream -re való értesítés feliratkozási lehetőség

Lehet volt mar, bocs, de most nincs idom/energiam visszaolvasni 70 uzenetet. Tegnap akadtam ra az app-ra, es en kifejezetten csak forum olvasasra hasznalnam. Valahogy nem lehet kikapcsolni, hogy:
a, ne ertesitsen allandoan, ha jon uj kommentem? :smiley:
b, ne fusson a hatterben? Nekem teljesen megfelelne, ha csak akkor frissulne, amikor bekapcsolom…

Jelenleg nincs ilyen opció, de felveszem a listára :slight_smile:

ÚJDONSÁGOK

• Összeomlási hibák javítása
  • Stream feliratkozás esetén a harang ikon is más kinézetet kap, jelezve a feliratkozást

LINK

Szintén közzétettem egy frissítést, ami hibák javítására fókuszál.

értesítés és állapotsor- alkalmazás értesítések- azon belül te tudod állítani hogy jelezzen az app vagy sem

Ha csak a fórum miatt használnád, akkor szerintem neked elegendő lehet ha a Fórum webhelyet a böngészőből kirakod a kezdő-képernyőre. Onnantól kezdve úgy nyílik meg mint egy applikáció:

IOS és Androidon is. Eleve így írták meg a Fórum motort. A TheVR App akkor való neked ha a többi funkcióját is kitudod használni. :slight_smile:

Na, ma is tanultam valamit, kosz :smiley:

Sziasztok!

Az apphoz ismét ment ki egy frissítés, mely hibák, összeomlások javítását tartalmazza.