TheVR Android App

Sajnos nem néztem azóta az app-ot, de a frissült a menetrend kiértesítési hiba is javítva lett? :slight_smile:

Pontosabban mire gondolsz? Volt egy olyan hiba, hogy menetrend értesítésre kattintva a menetrend nem töltődött be, az javítva lett.

Az app ugye jelzi ha frissítve lett a menetrend az értesítési sávban. Tehát ha változás történik.
Más és én is tapasztaltam, hogy néha olyankor is jelezet amikor nem volt változás.

Nem tudom, hogy ez javítva lett e. :slight_smile: Pár hónapja tapasztaltam ezt.
Most sajna nincs feltelepítve még.

Ja értem. Régebben volt ilyen bug, igen, azóta elvileg nem fordult elő ilyen. Az előfordulhat hogy 5 percen belül mondjuk 2x is jelzi, hogy módosult, akkor viszont valóban módosult.
A szerver percenként figyeli, hogy volt -e bármi változás a menetrendben, és ha volt, a klienseknek(felhasználó) kiküldi az értesítést. Ilyen akkor fordulhat elő, ha a srácok frissítik a menetrendet, majd például egy elírást javítanak, vagy időpontot… Így érdemben nem látszódik, hogy módosult volna, azonban valóban módosult :slight_smile:

Ja értem. Köszi az infót. :slight_smile:
Javaslatként esetleg olyat majd tudhat, hogy kijelzi mi változott. Hasonlóan ahogyan a Youtube mutatja az új videókat az értesítési sávban. Az nagyon menőn nézne ki. :slight_smile:

Egy olyan javaslat ötletem is lenne, hogy lehessen választani preferált játékokat amelyekről a felhasználó szívesen látna stream-et. És az alkalmazás jelezne, hogy az adott játékról került be a menetrend-be tervezett stream. Én jómagam is akarok hasonlót tervezni, de még fejlődnöm kell ehhez a megvalósításhoz. :smiley:

Későbbiek során lehet, hogy sor kerül rá, felveszem a listára. Elég sok átalakítással járna ez a funkció, úgyhogy egyelőre hátrébb sorolom :slight_smile:

Kis update:

A menetrendbe bekerül a jelenleg futó stream, ha épp van. (Nem jelzi értesítésként, hogy frissült)

(Nem szükséges az appot frissíteni, szerver oldali fejlesztés.)

Sziasztok!

Apró update:

• A menetrendben szereplő időpontok javítása
  • Menetrend apróbb dizájn módosítások
  • Kiírja, hogy mennyi idő van hátra az első stream kezdetéig

(Nem szükséges az appot frissíteni, szerver oldali fejlesztés.)

Ötleteket továbbra is szívesen várok.