TheVR Fórum

TheVR: Don't Starve Together karakter mod

Sziasztok!

A napokban fejeztem be a legújabb modomat (a Don’t Starve Together című játékhoz): Pistit és Janit, mint játszható túlélőket - mindkettejüket egy-egy karakter-specifikus felszereléssel megspékelve.

A mod egyelőre még csak részben lett publikálva (csak én és a barátlistám tagjai érhetik el). Úgy gondoltam lovagiasabb lenne először a srácoknak bemutatni az alkotásomat, hátha találnak benne valamit, ami esetleg számukra kifogásolható lehet (, bár nem hiszem volna benne bármi ilyesmi).

Mertem nagyot álmodni, úgyhogy kicsit reménykedem benne, hogy esetleg ők is kipróbálják valamikor, ha idejük és érdeklődésük engedi. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is: Mi lenne a legjobb módja a mod publikálásának?

Megfordult a fejemben, hogy esetleg írok egy e-mailt a srácoknak, de még nem igazán találtam friss oldalról származó címet.

Nagyon izgatott vagyok, már hosszú ideje várom, hogy végre más is láthassa a projektem =)

Edit: A mod mostantól mindenki számára elérhető:

28 Likes

Zsenirális! Főleg az hogy míg az éhsége Pistinek nagyobb, addig Jani épelméjübb.

2 Likes

Már játék karakterek is akkor ezentúl. :smiley: Ötletes, köszönjük! @Lemmiwinks Ki is próbálom majd. :smile:

2 Likes

Le a kalappal előtted @Lemmiwinks! A karakterek, az eszközök, a stat elosztás egyszerűen zseniális. GG! :clap:

2 Likes

Nagyon jó ötlet és a megvalósítás is zseniális :smiley: :smiley:
Pisti szemüvege kivált pl egy fáklyát, vagy csak jobban/messzebbre lehet vele látni sötétben?

1 Like

Örülök hogy tetszik nektek :smiley:

A VR szemüveg igazából éjjellátó szemüvegként funkcionál. Aki esetleg járatos a játékban, a szemüveg lényegében egy durability nélküli Moggles.

1 Like

A mod mostantól listázva van a Steam Workshopban, mindenki számára elérhető:

4 Likes

Nagyon jó. Minden elismerésem. Egy apró kritikával élhetek? De ez csak szubjektív észrevétel. Nekem kicsit fura hogy nincs Pistinek szeme, ha pedig az egy napszemüveg, akkor jó lenne azt láttatni, esetleg a lencsén némi sötétes satírral vagy a pántjával, talán mindkettővel. Vagy az a VR szemüveg? :slight_smile: Nem tudom, nekem az kicsit fura, de ettől eltekintve le a kalappal. Nagyon profi. GG

Szerk: nem ismerem a játékot, csak hallottam róla, de látom most képeken, hogy sok másik karakter is hasonlóan néz ki.

2 Likes

Kicsit le vagyok maradva, de Jani látta a modot :smiley:

1 Like

En ket dolgot jegyeznek meg - ugy, hogy nem jatszottam meg a jatekkal :smiley:
Az elso, hogy akiknek mutattam es jatszottak mar, azt mondjak az ejjellato eleg nagy “cheat” :smiley:
A masodik az en reszemrol jon… Ha Jani sanityje 175, es ahogy neztem 150 az alapertek, akkor en Pisti sanityjet 125-re raknam :smiley:

1 Like