TheVR Fórum Night Mode

Üdv!

Mivel eléggé éjjeli bagoly vagyok, gondoltam összedobok egy TheVR Fórum Night Mode-ot mivel a fehér háttér este nagyon szem gyilkos, főleg ha a szobában le van kapcsolva minden fény a monitoron kívül. Néhány screen hogyan is néz ki, igazából szerintem minden amit egy sima mezei felhasználó elérhet az be van sötétítve.

Van még rajta mit csiszolni, de szerintem kezdésnek elég jó :smiley: Ahhoz hogy telepítsd semmi más nem kell csak egy Stylish nevű böngésző plug-in és miután felraktad feljössz az oldalra, a jobb felső sarokban a bővítményre rákattintasz és “Stílusfájl keresése ehhez az oldalhoz”. Vagy a Userstyles oldalán rákeresel a TheVR szóra :smiley:

Remélem ez a kis Night Mode senkit és semmilyen fórum szabályt nem sért, ha igen akkor elnézést kérek :slight_smile:

36 Likes

Úgy emlékszek, volt erről szó és … nem emlékszek rég volt már február eleje…
@sonziii @TheVR_Jani @SFGeri

Nyilván ha ez bármiféle Általános Felhasználói Feltételt sért, azonnal letörlöm a Userstyles oldalról. Nem szeretnék semmilyen szabályt vagy jogot megsérteni.

Nagy köszönet érte. :slight_smile: Hasznos cucc. Amúgy nem hinném, hogy bármi szabályt sértene, volt is már ilyen topic csak ott nem született megoldás.

1 Like

Mit kellene csinálnom hogy az “Aktuális” rész is fekete legyen?
ctrl +f5 nem segített.
Próbáltam ki-be kapcsolni a kiegészítőt és ugyan azt látom.
Köszönöm én is,jobban szeretem a sötétebb stílusú oldalakat.

CSS csodái :smiley: Melyik verziója van fenn a Chrome-nak? Csak mert nálam a legújabb és azzal megy :smiley:

"Verzió: 58.0.3029.110 (64-bit)

A Google Chrome naprakész."

Gondolkodok mi lehet a baj, mert most 3 különböző gépen teszteltem le hogy mennyire működik és mindegyiken jól működött. Írtam bele bár sort, próbáld már meg légyszi hogy letörlöd a témát, és újra telepíted :slight_smile: Nem tudom pontosan hogy a kód frissítést mennyi időközönként kapja meg a plugin :smiley:

1 Like

Így most már tökéletes!
Köszi szépen! :slight_smile:

1 Like

Igen mondani könnyű hogy “Figyeljé már csinádd már meg…” (Ezt mondd ki fejben Pistinek a “köcsög vagyok” hangjával), én ezen egy lépéssel túlmentem, nem akartam Janit ezzel piszkálni, inkább megcsináltam :smiley: Igaz hogy plugin kell hozzá, de legalább nem kell Janinak melóznia ezzel :smiley: Remélem azt mondja hogy “I approves this shit” :smiley:

3 Likes

Nagyon baszó, köszönöm szépen! :slight_smile:

Jó, hgogy eszembe juttattad a Stylish-t, kell a fekete youtube téma :smile:

Egyébként Operában is nagyon jól megy. :slight_smile:

Esetleg egy olyan javaslatom lenne, hogy maga a fórum logó az megmaradhatna fehér, mert így a lilán a fehete elég furcsa hatást kelt, szinte alig lehet látni.

2 Likes

Ohh, nem gondoltam hogy Operában is jól működik, de köszi a visszajelzést :slight_smile: A logót átgondolom, lehet visszakerülnek a fehérek :smiley:

1 Like

Néhány dolog amivel ma találkoztam és nem volt elsötétítve, azt javítottam :smiley:

Pl.:

• Most már nem villan akkorát a kiemelt bejegyzés
  • Aktivitásnál amikor görgetsz le akkor sem fehéren villan fel az épp megjelenő
  • Fixelve lett a kártya megjelenése is
  • Amikor túl sok bejegyzés van jobb alul a mérőbigyó is sötét lett
  • Saját oldalon az aktivitásnál a linkek színe lila lett (eddig fekete volt)
  • Az értesítés panelen sárga volt a még nem megnézettnek a háttere (ha felette volt az egér), ez is javítva lett
  • és még egy csomó kis apróság :slight_smile:

Folyamatosan Fixing van. Ha bárki használja és talál valamit, akkor legyen szíves szóljon, akár képpel és “előidézési” móddal is megtoldhatja hogy hol talált fehér felületet. Thanks for your corporation :slight_smile:

4 Likes

Most, hogy a YT-on megjelent az utóbbi évek legnagyobb és leghasznosabb újítása rájöttem, hogy ezt elfelejtettem legutóbb feltenni, amikor erre tévedtem.
Hát …vajó! Külön mák, hogy még ilyen korán van… :upside_down_face:

ui: az emoji menük hátterét iiiis lécci lécci! :slight_smile:

Nekem operában a látogatott link a profiloknál túl sötét.

k

Rajta vagyok a témán :smiley: Arra nem is figyeltem, köszi hogy szóltál. Hamarosan az is sötét lesz.

Tudnál egy képet küldeni erről? Mert a látogatott link fogalma kicsit tág, és így nem tudom kijavítani :smiley: Azt tudom hogy az alap linkek kicsit sötétebbek. De légyszives képet küldj majd és akkor pontosabb lesz minden :slight_smile:

1 Like

ott van a kép, nem tudom miért nem látszódik, de akkor újra próbálom

1 Like

Ahan, hogy az :smiley: Észre se vettem :smiley: Oké, köszi javítom.

EDIT:
Elvileg kijavítottam mindkét hibát, nem tudom pontosan az új stílust mikor kapják meg a pluginjaitok. Néha azért töröljetek egy gyorsítótárat, és akkor lehet javítódik.

Gyorsítótár törlés
Ctrl+Shit+Delete => Pipa mindenhonnan ki, csak a gyorsítótárnál maradjon és időt állítsd “Mindenkori/Teljes”-ra/e. Indítsd újra a böngészőt.

1 Like

Ctrl+Shift+R ugyanazt teszi. :smiley:

És ha nem leszek lusta, kicsit módosítok a méreten mert 2560px en 1126px elég puding. :smiley:

így néz ki