TheVR Fórum Night Mode

Brutál jó lett. Köszi. Letöltöttem én is és kényelmes nézni, valamint passzol minden mindenhez. Mestermű. :smiley:

A szemeim nevében is köszönöm. :slight_smile:
A logót vagy fehéren vagy feketén ha lehet, de ez a drop shadow nem az igazi. :stuck_out_tongue:

Király, ahol tudok dark módot használok, jót tesz a szemnek :smiley: Viszont a VR logót szerintem is jobb meghagyni fehérnek. Köszi a modot :slight_smile:

1 Like

Aki vissza akarja kapni a fehér logót (ami szerintem nem néz ki jól egy fekete oldalon) annak semmi dolga nincs csak Stylish Pluginban szerkesztésre kattint és kitörli ezt a részt:

.logo-big {
    display: block;
    -moz-box-sizing: border-box;
    box-sizing: border-box;
    background: url(http://i.imgur.com/O98M4EZ.png) no-repeat;
    background-size: cover;
    width: 100px; /* Width of new image */
    height: 50px; /* Height of new image */
    padding-left: 180px; /* Equal to width of new image */
    text-indent: -999px;
  }
  .logo-small{
    display: block;
    -moz-box-sizing: border-box;
    box-sizing: border-box;
    background: url(http://i.imgur.com/NcT8CEF.png) no-repeat;
    background-size: cover;
    width: 50px; /* Width of new image */
    height: 50px; /* Height of new image */
    padding-left: 50px; /* Equal to width of new image */
    text-indent: -999px;
  }

És visszakapta a fehér logót. Az hogy innentől megkapja-e a pluginja azt a frissítést ami felkerült a Userstyles oldalra. Na azt nem tudom.

3 Likes

Ezt javaslom javítsd, nem nagy hiba de nekem pl szemet szúr a fekete háttér fekete kerettel :smiley:
image

.nav-pills>li.active>a,
.nav-pills>li>a.active {
border-bottom: 3px solid #885bda;
}

Nekem így jobban bejön. Mellesleg elkezdtem csinálni mellé egy kiegészítést a saját ízlésemre. Széles monitor, és jobbra igazított (lehet majd visszaigazítom középre csak lusta vagyok :joy: ). De ha kész vagyok majd megosztom.

2 Likes

Köszi az ötletet és a megvalósítást is. Beleraktam a kódba :smiley:

1 Like

Sziasztok!
MS Edge-be nem összehozható valahogy? Azt használom a legtöbbet, és így éjszakánként tényleg hasznos lenne, viszont eddig nem nagyon találtam rá megoldást. :confused:

1 Like

Sajnos nem tudom, hogy van-e hasonló plugin Edge-re, vagy konkrétan maga a Stylish. Bár a hivatalos oldalon nincs Edge-es letöltési lehetőség, szóval valószínűleg nincs. Ez egy elég új böngésző, egyelőre kevés pluginnal.

2 Likes

Jó cucc ez a plugin, csak sajnos mobilra nincs :frowning:. Tényleg jól jönne egy natív sötét téma.

1 Like

Köszi. Nagyon király ezzel a Stylish témával a Fórum! GG
Én dobtam fel egyébként a kérdést a 185. HH első perceiben a szemkíméléssel kapcsolatos megoldásra. :slight_smile:

3 Likes

Megjelent mobilra is a megoldás, a programot @abuda fejlesztette. A sötét (fórum)téma ami a beállításokban be/ki kapcsolható ugyanezt az alapot kapta meg amit az asztali Stylish pluginos megoldás. Használjátok ezt is egészséggel :smiley:

4 Likes

Szia!

Remélem nem gond, ha bele kotnyeleskedem, de Edge esetén is működésre lehet bírni az alábbiak szerint:

• A Microsoft Store -ban telepítsd fel a Tampermonkey nevű bővítményt (Ez az Edge böngészőbe integrálja magát)
  • Nyisd meg az Edge -t, és engedélyezd a bővítményt mikor rákérdez
  • Nyomd meg a jobb felső menü gombot, majd kattints az Extensions menüpontra(Bővítmények)
  • Kattints a Tampermonkey -re, majd nyomj alul az Options -re (Beállítások)
  • Kattints a New userscript gombra: image
  • Töröld ki a szerkesztő mező tartalmát
  • Szükség lesz a lenti kódra:

A kód:
Ezt én készítettem, ez felel azért, hogy Stein-Sama által létrehozott CSS kódot beillessze a forum.thevr.hu* oldalaira, ezzel betöltve a fekete témát.
Kód letöltése: LINK

• A linken található fájl (txt) tartalmát másold be a nagy szerkesztő mezőbe
  • Nyomj a mentés gombra

Amint ráfrissítesz a fórumra, immáron a fekete téma köszönt. A kód automatikusan beilleszti Stein-Sama által létrehozott CSS kódot, így a továbbiakban nem szükséges frissítened, módosítanod semmit…

3 Likes

Ezt a Sötét témát nem lehetne megoldani 1 gombbal a profil mellett?

1 Like

Szvsz ahhoz vagy be kéne építeni a fórumba, vagy pl. egy extension-t írni hozzá.

Sajnos nem én vagyok a Fórum programozója, én csak egy alternatív megoldást ajánlottam fel. Ezt meg lehetne csinálni egy másik pluginnal… ami letöltené ezt a plugint.

Viszont most van egy kis probléma, amiről tudok… hogy megváltozott az alap stíluslap. Ezt valószínűleg a mai nap folyamán javítani fogom, mert ebben az állapotban csúnya a sötét mód.

1 Like
3 Likes

Lehet teljesen feleslegesen, lehet hogy nem, majd kiderül :smiley: Frissítettem a plugin CSS kódját, ha minden igaz akkor Ctrl+F5 után már elvileg jól kellene újra hogy kinézzen ez a téma. Viszont ezt már írtam ha a @TheVR_Jani -féle téma marad akkor akkor ennek nem lesz többé létjogosultsága. :smiley:

1 Like