TheVR Fórum

Thevr.hu instagram beágyazás nem működik

nem töltenek be az instagram képek operából, az edge meg úgy csinál, mintha ott sem lenne.
@LengyelB2

1 Like

+a jelenleg futó végigjátszásokat sem ártana frissíteni, ha már…

2 Likes

Ezeket komolyan egy olyan felületre írod, ahol el sem olvassák? :smiley:

image <-- ez egy kép

mit lehetne ezen kívül tenni?

Imádkozni.

a kettő nem zárja ki egymást

Maradjunk abban hogy elég szégyenteljes lenne, ha ezt saját maguk sem vennék észre.

1 Like

egy hónapja néztem és már így volt. most már gondoltam írok ide is. a streameken kívül minden mást elengedtek, ami nem szponzorált tech tartalom.

borderlands 2 utolsó vod feltöltés dátuma: 2019. aug. 15 (ez az aktuális végigjátszás a honlap szerint)

4 Likes

Ennek így nem lesz jó vége…

Vagy az elavultságtól fog megdögleni minden, vagy maguk fogják lecsapni a “felesleges” platformokat.

Nem baj, legrosszabb esetben legalább elmondhatjuk, hogy megéltük az aranykorukat.

5 Likes

három évvel ezelőtt, amikor Jani az első generációs oculusban “bohóckodott”. szerethető és eredeti tartalom volt ami lelkesedésből készült, nem pénzért. Mind a kettőjükön, de főleg Pistin látszik hogy kiégnek/tek lassan. A fórumon hihetetlen jó közösségnek lehetek részese, de ha felmegyek twitchre, gyorsan ott is hagyom.

4 Likes

Én nem szeretném, hogy véget érjen, de tudom, hogy sajnos egyszer véget kell érjen ez a történet is. :disappointed:

belenyúltam a bejegyzésedbe
de nekem működik

Vannak dolgok amik nem müködnek fórumon, a szavazás PL. de a kép beilesztése müködik

https://www.instagram.com/p/CBlx-L8nfge/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://www.instagram.com/p/CBlx-L8nfge

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Egy falat nyár

Lengyel Balázs Szabolcs (@lengyelbszabolcs) által megosztott bejegyzés, Júl 27., 2020, időpont: 8:08 (PDT időzóna szerint)

működik ez

1 Like

A domaineket hasonlítsd már össze kérlek.

Félreértettél :smiley: a “Thevr.hu” oldalon nem jó az insta. A fórumon ez (még) működik. A flare lehet nem jó, de inkább fórum support mint sima.

A “képet” arra küldtem, hogy tagektelek, innen kezedben a sorsunk. Dark modebol screenelni dark modeba kicsit értelmetlen, ezért írtam hogy az egy kép és nem új tag. Lehet tényleg félreérthető.

2 Likes

Jahhh, h innen hiányzik
értem
Jelzem (jeleztem) Balázsnak

2 Likes