TheVR Közösségi Foci kupa - ötlet

Sziasztok Srácok!

Az az ötlet merült fel bennem, hogy mi lenne, ha tartanánk egy nagy foci kupát a közösségen belül! :smiley:
Első és legfontosabb kérdés! Lenne-e rá igény/kereslet? :smiley:
Amennyiben igen, néhány alapvető dolog felmerült már bennem a lebonyolítással illetve a szabályokkal kapcsolatban.

• A bajnokság lényegében teremfoci lenne.

• A csapatoknak 4+1-es felállása lenne 2 cserével.

• A meccseket egy bíró vezetné és 2x15 percesek lennének / 2x20.

“Lenne nevezési díj?”
- Igen, de a lehető legkevesebb, csak arra, hogy állja a terembérlést és a nyereményeket.
“Lenne nyeremény?”
- Igen, de nem óriási, legfőképpen jelképes.

Egyelőre ennyi állt össze a fejemben, kérlek jelezzétek, ha van rá igény, és megcsináljuk!
További szép estét!
Márk
A változtatás jogát fenttartom.

Alkalmi programlehetőségek (Teegrah-tól)

adom (Y)

:slight_smile: nem nagy eddig a lelkesedés :frowning:

Csak ötletként mondom.
Mi lenne akkor, ha egy egész szombati napra lefoglalnánk egy termet, és ott egész nap meccsek lennének? Gondolok itt focira, kézilabdára, kosárlabdára, és egyéb ilyen sportra. Mert biztos vannak ninjonok akik szívesen játszanának is és tudnak is.

Páromat @nozikapitany -t benevezném. :slight_smile: Ő nagyon szeret focizni és ügyes is. ^^

Erre én is gondoltam, jó ötlet :slight_smile:

Nekem is tetszik az ötlet, bár mióta felhagytam az aktív focival nem rúgtam labdába, az pedig lassan 4 éve volt :smiley:

Én nem vennék részt a játékban. De mint néző ha időm engedi és a helyszín sincs túl messze akkor becsatlakozom :smiley:

Én is benne lennék teljes mértékben! :slight_smile: az ötlet hibátlan! :slight_smile:

Nem akarom elvinni más irányba a témàt de mi lenne ha inkàbb egy Vr Rocket Leauge kupa lenne? Hamár úgyis foci? Mert énis max nézői oldalon vennék részt az meccseken x)

Szerintem azt majd az ESL csinál. :slight_smile:

Uh az de jó lenne :heart_eyes:

Mármint olyanra gondolsz mint ami csből meg rainbow6ből volt ugye :smile:

Kupára játékokat javasolni nem tudom mennyire aktuális, de ne ebbe a topicba! Inkább: Itt Abban a topic-ban ESL adminok is fognak válaszolni.

Nagyon megtetszett az ötlet, úgyhogy kicsit gondolkodtam rajta, és erre jutottam:

Megszavaznánk három sportot, amiből ugye a versenyt csinálnánk. Mindegyikből lenne kb 3/4 csapat…mindenki játszik mindenkivel. Sorba mennénk a játékokkal, 10 perces szünetekkel. A végén meg a nagy mindent eldöntő meccsek!

De ehhez ugye először az kell, hogy legyenek érdeklődők.
Majd utána a helyszín, és a lebonyolítás.

Amint lesz egy “kicsit” több érdeklődő megkezdhetjük a szervezést :wink:

Amennyiben van igény, kosár kupa is lehet! :slight_smile:

Én biztos résztvevő vagyok! :smiley: Szivesen viszek embereket kecskemétről a helyszínre autóval.

nyomjuk

Szerintem nagyon jó ötlet jó lenne egy ilyen rendezvény.