TheVR MobilBarát Menetrend[Hibabejelentő/BugReport]

Rendben, én nagyon szívesen segítek majd akkor várom az üzeneted ha kellenék :smiley: addigis szépestét!

Sziasztok!
Csináltam egy teszt oldalt ahol módosítottam egy két dolgot. Akinek esetleg volt olyan problémája, hogy Cookie-t használva nem töltött be az oldal az kitudná próbálni ezzel?
https://dani0001414.github.io/MobilMenetrendTester/

Hálásan köszi! :slight_smile:

Szia!
Nekem most ezzel az új oldallal megoldódott a probléma, nyomogadtam minden féle gombot/beállítást ami az oldalon van, újratöltöttem az oldalt, bezártam a safarit stb tehát ahogy tudtam “teszteltem” és így most mindenféle bug nélkül tökéletesen működik nekem ! Köszönjük szépen a fixet minden ios felhasználó nevében :,D

Nagyon szívesen! :slight_smile: Akkor zsír. Már amúgy be is tettem hivatalos oldalra is ezt a verziót! :slight_smile:
Majd még ha új stream-et adnak hozzá a srácok egy olyan visszajelzést kérek tőled, hogy mutatta e mint új stream kék alapon.

Tetszik az új oldal. Köszi, @DanX27 :slight_smile:

Szia!
Nekem el van csúszva az összes stream 1 órával, hamarább mutatja. Lehet köze van azzal, hogy 3 napot voltam Londonban és ott megnyitottam az oldalt, de már minden átállt a jó időbe csak a Menetrend nem. Mit tudok ezzel kezdeni?

Edit: Sikerült megcsinálni a problámát, hogy másik shortcut-ot kértem.

@rogstrixxx
Shortcut alatt úgy érted, hogy újra kitetted programként a homescreen-re?
Érdekes, hogy ilyen történt. Utána gondolkodok majd, hogy mitől lehet ez. Elvileg alkalmazkodik minden időzónához.

Igen ahogyan mondod, újra a home screen-re. Mert Londonban ■■■■án működőtt, ment aztán itthon vettem észre, hogy a HH nem 7:30-kor kezdődik.

Majd kipróbálom, hogy átrakom London-ra majd vissza normálra az időzónát, hogy nekem vacakol e :slight_smile:

UI:
Ide is tettem egy hibajelző részt! :smiley:

Tetszik az új menetrend… :smiley:

@szmitio Szia. Újra a segítségedet szeretném kérni. :slight_smile: Megtudod nekem nézni IOS Safari-n, hogy miként jelenik meg a napszakszerinti csoportosítás.
Egyik Ninjon-nál így jelenik meg. Viszont “Jövőhét Hétfő”-t kellene írnia nem pedig “Május 13., Hétfő”-t
image

Illetve azt is, hogy működik e nálad az ICAL naptárhoz adás. Az említett Ninjon-nál Unknown fájlt tölt le ami hibás.

Halli! bocsi hogy ilyen későn írok, (nemszoktam olyan gyakran nézni az email-eket) ugyan azt tapasztalom amit leírtál, nekem is így jelenik meg hogy “Május 13., Hétfő” illetve nekem is egy Unknown-fájlt szeretne letölteni a naptárhoz adásnál!

Dehogy probléma :smiley: Én köszönöm, hogy újra segítesz nekem. Akkor majd megpróbálok javítani rajta. Nem nagyon értem, hogy miért van az, hogy egyik böngészőben így másikban meg úgy működik.