TheVR Ninjon Update [FAQ]

:joy: :joy:

Dishonored: Death of the Outsider lesz ma 3 (1)

A mai HH elmarad, de helyette Dishonored very hard végigjátszás lesz ma egész nap!
A kezdés 10:00-kor és addig tart amíg Pisti bírja.
#ninjonupdate

16:00-tól stream lesz a Tigrissel!2

A game az még meglepetés.
#ninjonupdate

Délutáni stream végén Elhangzott információk:
Holnap Battlefield 1 ROG Warriors Döntő 19:00-tól Hostolva lesz a csatornán.
Valószínűleg lesz egy ESL TheVR CS:GO 5on5 ladder
Megvan a Rainbow 6 Siege 5on5 kupa dátuma: Október 21.-e. További részletek később.

#ninjonupdate

Frissítve lett!

Én is megjelölés nélkül megosztom, hogy a menetrend frissítve lett a mai napon. :slight_smile:

Illetve egy kérdés. Elvileg a Twitch V5 API lehetővé fogja tenni, hogy a menetrendet le lehessen kérni. Ha így van legyen Twitteren automatikus kiértesítés a menetrendi információk változásáról? :slight_smile:

• Igen legyen majd ha lehetséges lesz.
  • Ne legyen. Úgy is napi szinten meg meg nézem.

0 egyedi szavazat

GÉPÉPÍTŐS LIVE 4.0 3 (1)

A streamer és a gamer gép kerül sorra Okt.18.-án.
Még várható gépépítés ezen kívül is, Pisti gépe lesz majd a következő és lesz egy külön gép, amiről tech videó lesz. #ninjonupdate

Mostantól ha a menetrend változik, akkor a Twitter kiértesít, Discord pedig ki is listázza a menetrendet az alábbi formában. :slight_smile: Sajnos nem időrendi sorrendben listázza ki Discord-on de több időt sajnos már nem tudok rá szentelni.

Új videó, világít a PÓÓC -

#ninjonupdate

Videó címnek azt olvastam, hogy MELLTARTÓ egy billentyűzeten… #vanbaj

Az gond, ha nem csak te voltál ezzel így? :smiley:

South Park: The Fractured But Whole 3 (1)

2017.Okt.16. (Hétfő) 13:00-kor

#ninjonupdate

A szavazás eredménye végleges. A fő és a tech csatorna videói továbbra is felkerülnek a topic-ra, más videók továbbra sem. (A videókra viszont a hashtag alkalmazása nem szükséges.)
YouTube videókról, aki követi a csatornákat értesítést kaphat, valamint a @Naxora által készített TheVR chrome bővítmény segítség még erre, amely mutatja az aktuális menetrendet, jelzi az új videófeltöltést a fő és a tech csatornán, valamint értesít, hogyha live a twitch csatorna.
A menetrend aktuális állása nem hír, azt bárki megnézheti. Azok a menetrendi változások viszont, amik még nem szerepelnek benne, mert friss hír, azok itt megtalálhatóak, hogy a ninjonok minél előbb értesüljenek róla.

Szavazás eredménye

(A szavazást kiváltó bejegyzés és az az utáni bejegyzések törlésre kerülnek. Így a topic visszatér a rendeltetésének megfelelő állapotba.)

A topic fontos hírei továbbra is a megfelelő hashtag-gel lesznek ellátva és ezek a hírek a TheVR Ninjon Update twitter oldalra is kikerülnek. (Különleges streamek, váratlan menetrendváltozás, új játék korábbi kipróbálása, fontosabb bejelentések)
Akiket érdekel ez a topic az állítsa Követés-re (olvasatlan bejegyzéseknél látjátok a topicot) vagy Megfigyel- re (értesítést kaptok minden bejegyzésről) annak megfelelően, hogy mennyire tartjátok fontosnak.

További jó Fórumozást! :v:

Én úgy vagyok vele, hogy olyan hír ami a srácok Twitter csatornájára kimegy vagy Youtube-ra, arról lehet itt írni nyugodtan, viszont a ninjonupdate hastag használatával Twitter-re kilőni feleslegesnek tartom, mivel így duplikált értesítésben lenne részük a felhasználóknak.(A TheVR Twitter-ről és a TheVR Ninjon Update-ről is ugyan azt az információt kapnák meg)

Amit én Twitterre&Discord-ra kivinni fontosnak tartok:

• HH-ben elhangzott friss hírek információk.
  • Stream-ben elhangzott friss hírek információk.
  • Menetrend változásának ténye.

A menetrend változásának tényére viszont írtam egy Script-et, így az kiértesít Twitteren&Discord-on is a változást követő 15 percen belül mindenki más helyett. :wink: Így arról itt nem kell írni ha csak nem stream-ben hallottatok róla. :slight_smile:

Ma este Fortnite Battle Royale! 2

Miután Pisti ma kipróbálja a South Park: The Fractured But Whole-t, utána Jani kipróbálja a Fortnite Battle Royale-t.
#ninjonupdate

Most ez lehet, hogy off de ilyenek kellenek ide. Nem néztem a délutáni, South Parkos streamet, ezért nem tudtam, hogy ez lesz este. Köszi az infót.

@Talani Pont az ilyenekért hozta létre anno @NickFirzen, és az Off jellegű dolgok miatt szűrjük is meg az itt kikerült híreket amiket átemel a Twitter oldal és Discord szerver automatikusan. :slight_smile: Ha még nem hallottál róla ide nézz be:
Egy kis segítség a VR-os napokhoz és a srácok nélküli élethez: TheVR Ninjon Update[Twitter&Discord]

PUBG Eredet történet Verseny!

Lezárult a beküldés és elkezdődött a beérkezett pályaművek értékelése. Gyertek ti is olvasgatni és értékeljétek őket, ha szeretitek a PUBG-t és érdekel titeket a játék eredete :wink:

#ninjonupdate

PUBG Eredet történet - Szavazás