TheVR Ninjon Update [FAQ]

Aki esetleg még nem látta: Ti Hangotok Extra - A Véres November 8 sztárvendégei

#ninjonupdate

Véres November [2017.Nov.25]

Megvan a 30 döntős csapat! Gratulálunk! A lenti linkre kattintva megnézhetitek a táblázatot is. :slight_smile:
A nézői regisztráció időpontja is kiderült, amely Hétfő 18:00!

#ninjonupdate

Ha jól értem, akkor ezek a duo-k mennek a bálnába,nem? :slight_smile: Akárhogy is, hatalmas pacsi nekik, szép munka ninjonok!

Új pólók már kaphatók!

A TheVRShop oldalán már rendelhetők.
A póló mintáért köszönet @orsholya -nak!
#ninjonupdate
wearethevrpolo

@VizesNinjonKovacs Engedelmeddel Twitteren újra elküldtem az üzenetedet benne javítva, hogy @orsholya Twitter accountját jelölje meg ne pedig egy másikat :smiley:

Köszönöm @DanX27
Igen láttam, de fórumon ez a felhasználó neve. De így már nem lesz félrevezető. :wink:

A December 28.-i Rendezvénnyel kapcsolatban fontos! Aki a TheVR Facebook oldalán nem látta, itt eltudja olvasni:

#ninjonupdate

Miért kell minden jó dologba egyből belerondítani könyörgöm?!

Ezen csak az bukik, aki fizet érte. Görény egy húzás, meg kell hagyni…

Kérlek titeket, hogy ne kezdjünk erről beszélgetést. Sajnálatos eset, de attól nem lesz jobb, ha ez alatt a topic alatt ezt ki adjuk magunkból.

Én is csak azért osztottam meg, hogy felhívjam erre a figyelmet, hogy ne vegyen és inkább jelentse ha ilyet lát valaki.

Rian Johnson hivatalos Twitter bejegyzésében szerepel TheVR Pisti! :smiley: Respect!

A London press day 2 part 4 fotó képsorozat között található meg:

Engem nem zavar az ha kirakják ide a videó, de ha lehet ne legyenek megjelölve a srácok videói mert köszönöm szépem youtube hiánytalanul kiadja. És így feleslegesen kimegy twitterre meg discordra is.

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, jó a funkció csak rosszul van használva. :wink:

Twitter-ről töröltem is.
Én módosítanám azzal, hogy bármi olyan dolgot amit a srácok Twitteren osztanak meg, azt ne osszátok itt meg a ninjonupdate hasteg-el, ugyanis Twitteren duplikálttá válik így a hír. Ezáltal válik inkább Spam-é mint sem hasznos információvá a többi Ninjon számára. Erre vigyázzunk. :slight_smile: Ide továbbra is megoszthatjátok itt a fórum topik-ban ahogyan @Narugykivi is mondta csak a hasteg megjelölést ne használjuk, hogy kimenjen Twitterre. A Ninjon Update Twitter maradjon meg azon funkciónak, hogy olyan híreket információkat juttassunk el a többiekhez amit írott formában nem szippanthatnának magukba. Elfogadott még az új facebook bejegyzés is ha azt nincs a srácok Twitterjükön megemlítve. Mert ugye tudjuk nagyon jól, hogy a facebook mennyire nem szereti a követett oldalakon lévő új híreket újként megmutatni néha. :smiley:

Szerintem teljesen felesleges ide videókat posztolni, mert úgyis megkapjuk értesítéseket, aki nem használ mobilt ha belép ytra böngészőbe ott is van értesítés, v emailt kér. Talán isntán is van vmilyen azt nem tudom.
Jó, hogyha valami bejelntés van vagy régi sorozat tér vissza, teljesen új kezdődik meg tudom érteni a hájp miatt de sztem felesleges akkoris.
Na mind1, no problem. :wink:

Nekem maradt jó pár játékkódom amúgy, erről kérdeznétek Titeket, most mi a helyzet ez ügyben? :nerd_face:
1 zöldhasú donét, de akkor előreláthatólag mikor jut be a twich extension rafflebe? Egyentalán #itsON még/most/már? :santa:
Azt szeretném ha karácsonyi streambe betáraznák a srácok de nyilván nem tudni ráérnek-e adni behelyezni (kappapride) a rendszerbe az én (elég no johnny) kulcsaimat. :laughing:
Vagy meg-e bsz moobot spammelésért ha x időközönként feldobok chatre egyet-egyet karácsonyi kívánsággal v akár anélkül? Mondjuk félóránként/óránként talán nem? Hogy műkszik, help this one áááááá! (igyál egy kis kávét Tweak)
Max fórumra felteszem. Nem tudom még, stay tuned. :smirk:

@NickFirzen A témát lezártuk, ha valaki akarja kiteszi a videót, de a ninjonupdate hashtag használatát nem engedjük. :wink:
A téma kicsit off amit felhoztál, Fórumon is rákereshetsz, hogy hogyan megy a giveaway. (Itt!) A kényeg, hogy donate formában küld el és akkor kisorsolásra is kerül. Jelenleg még ez a mód van rá. A felajánlásokat pedig köszönjük!

@NickFirzen Youtube videófeltöltésnél általában beállítják azt a srácok, hogy közzétételkor kitegye a Twitter-re is. Tehát gyakorlatilag ott minden fontosabb videóról kiértesítés érkezik. :slight_smile: Úgyhogy Twitteren kívül mondanám, hogy más nem kell, hogy mindent tudjunk a TheVR-ról :smiley: Ezért gondolkodtam én is Twitter fiókban ami kiegészíti a hivatalos Twitter fiók híreit olyanokkal amiket írásban nem osztottak meg velünk. :slight_smile:

Óh… Milyen jól néz ki ez a videó a vastagabb/mélyebb kép/kamerabeállítás/háttér homállyal ! :muscle: :]

Sith style darthmaul sith