TheVR Ninjon Update [FAQ]

Extra Hide Youtube Content! :smiley:

#ninjonupdate

És sikerült teljesíteni a 2017 es ‘‘kihívást’’ túl vagyunk a 200. HappyHour on is :slight_smile: Gratula mindenkinek.

#ninjonupdate

Escape from Tarkov

Mivel sokan kérdezték már, hogy játszanak-e vele, most itt a válasz.

#ninjonupdate

LEGO stream Dec.22.

Ma a menetrendben is szereplő 14:00-kor elkezdődik a 2017-es LEGO stream. A kezdés biztos, de a vége már bizonytalanabb. Hasonlóan az eddigiekhez, ez is hosszú adásnak ígérkezik. Így reméljük sokan be tudnak majd nézni. :wink:
(LEGO stream topic itt.)

Minden ninjonnak ezúton is kellemes ünnepeket és jó szórakozást a LEGO live-hoz!
#ninjonupdate

PUBG custom game tigris

HH után 12.29.-én közös játék a nézőkkel. Zombi mód Pisti és Jani ellen.

#ninjonupdate

gyors vagy, én is ezen a klipen dolgozok, de ezek szerint hiába!

Bocsánat.

Engem is mindig megelőz. :rage: :smiley:

ezért nem kell bocsánatotkérni, majd adok egy telefonszámot
egy fasza pszichologikushoz :stuck_out_tongue: :upside_down_face::grin::joy::rofl::smiley::smile::laughing::wink:

Néhány új videó a Samsung Vloggerek Karácsonya kampányról.

#ninjonupdate

#ninjonupdate

Évzáró Happy Hour 2017

Az idei év utolsó HH adása Dec.29.-én lesz megtartva. Ebben az évben több reggeli stream már nem lesz, jövőre viszont folytatás. :wink:
#ninjonupdate

It’s ON :smiley:

u.i.: elég érdekes érzés volt amikor vége lett a videónak és ránéztem a saját ‘‘setupomra’’ :)))

Ahhhh b*szó setup :open_mouth: Valami ilyesmi nekem is az álmom… :smiley: Na majd egyszer! :smiley: (Engem is ilyen érzés fogott el XD)

@fogaddelte Nem csak te voltál így vele. :smiley: Az ezeréves Genius egeremre rápillantva és az enyhén szedem az 50hz-es jeleket és annak felharmónikusait mikrofonom láttán engem is hasonló érzések kerítettek hatalmába :smiley: Bár tény, hogy átlag felahsználásra ez a Setup az ágyúval lövünk madárra verzió :smiley:

#ninjonupdate

Január 3-án szerdán
Már alig várom milyen lesz az új dizájn :slight_smile:

Tom Clancy’s The Division

Azmo csatornáján játszik Jani és Pisti. Akinek van kedve nézzen be. :slight_smile:
#ninjonupdate

2018-as Twitch menetrend