TheVR Ninjon Update [FAQ]

Új vezeték nélküli hangszóró!

Hosszabb szünetek

%5BTheVR%5D

nyári szünetek és vlogok

Május 17.étől (6 nap)

Június 8.-ától (10 nap)

#ninjonupdate

Batman Arkham franchise végigjátszás 2018

Ma Pisti belekezd a végigjátszásba, a Batman: Arkham Asylum-től a Knight-ig (A DLC-k nem lesznek benne.)
#ninjonupdate #WeAreTheVR

Jani és Pisti mondta a mai Conan Exiles stream végén, hogy valószínűleg most pénteken gépépítős live lesz!

Jani-nak építenek egy gamer gépet, mert az acer predator 21X a kinti setuphoz nem elég, ahelyett megy ki a jelenlegi streamer gép, és Jani RGB gépe lesz a streamer gép a benti setupnál, amikor pc-n játszanak.
Egyenlőre az derült ki a hardverről, hogy ez egy AMD Ryzen build lesz, mégpedig az AMD RYZEN 7 2700X-el, és az RGB gépből megy bele az ASUS GTX 1080 Ti POSEIDON meg kb. 32 GB RAM és (elvileg sárga-fekete build lesz).
#ninjonupdate

Menetrendben is benne van már!

Sziasztok, egy ideje nem követtem ezt a topikot. Valaki azt mondta, hogy a srácok megbíztak valakit azzal, hogy montázsokat készítsen a fő csatornára. Megkérdezném igaz e ez? #doublecheck :smiley:

Gondolom @Dzsorni -ra gondolsz, ő a legjobb ezen a területen :slight_smile:

Dzsorni készíti őket igen. A legelső montázs videó előtt tweetelte Jani.

Tweet

dzsorni

Valamint chaten premier alatt is írta már egy-kétszer Jani.

:scream: akkor azért nincs videó az ő csatornáján… :smile:

“Hosszabb szünetek:
05.17.-től egy hét szünet, NewYork
06.08.-tól 10 napos szünet, E3
VLOG lesz mindkettőről (ezekről esetleges premier). Az E3-ról beszélgetős live lehetséges.”

-VizesNinjonKovács

#ninjonupdate

A vlogok hogy lesznek azt lehet tudni? Lesz minden nap ,vagy ketnaponta, vagy egy nagy vlog az egészről? :slight_smile:

@iamtommusic Itt fentebb Lengyelb megosztott ezzel kapcsolatban klippeket is ahol a Srácok erről beszélnek. Ezt én a Twitter miatt írtam le mégegyszer, hogy annak is meglegyen mint információ aki nem akar videót nézni vagy nincs módja.

Youtube-on szokott lenni, nagy valószínűséggel most is ott lesz! :slight_smile:

Tudom hol szokott lenni , nem ez volt a kérdés.

Oké, én olvastam félre, 12 óra meló után vagyok, bocsi :smiley:

Az első VLOG holnap várható. Igen a VLOG a fő YouTube csatornára kerül ki és amint oda kikerül Twitchen premierként leadásra kerül a tervek szerint. (Tehát közösen nézhetjük, mint mostanában minden videót, ami a főcsatornára került fel.)

KopiCraftwork Ninjon aki kint él Miami-ban fogadta a srácokat a repülőtéren! Ez úton is köszönjük neki a bejelentkezést. :slight_smile:

#ninjonupdate

Az első vlog! :smiley: