TheVR póló ötletek

@SutkeXD Baromi jó az ötlet, ez egy igazi “Szemezőőő!” :smile:

Ha úgy nézem, ahogy a 3D képeket kell, akkor majdnem beadja, de nem volt jó ötlet, mert most is kettőt látok mindenből… :smile:

Ahhh a csávón is lehetett volna még egy póló, vagy inkább a csajon se! :smile:

Nagyon kis pöpec az elképzelés :smiley:

MUST HAVE !!!
Akarom !!!
Nagyon állat lett haver, ez az optikai illúzióval megoldott póló NAGYON BASZÓ !!
:heart_eyes:
Kezdheted a gyártást !
Előre is köszi😀

Köszi @wedleslie @nindzsontitkosfal @Lagolit örülök, hogy tetszik. :grin: Majd ha úgy engedi időm készítek még egy BanHammer emblémát minimal stílusban. Sajnos a kivitelezés ügyében a srácokat kéne megfűzni. :smirk:

Ezt nagyon adom. A ninjonos rész külön fantasztikus. Ezt fel kellene terjeszteni nekik.
Még ilyet!!
Pacsi :slight_smile:

Szerintem is fantasztikus! :smiley: Én egy olyat akarok csinálni majd amin Lan kábel kap szerepet illetve egy futós póló amin Pisti arca van amint éppen fut. Hátulján pedig jani hátulról amint a Rolleren van :smiley: De aki gyorsabba annak a megvalósítást szabad lopnia :slight_smile:

Baszók! :slight_smile:
Fú, amúgy ha lehetne lentikulárisan pólóra nyomtatni!! :astonished::drooling_face:
Tudjátok, az 3Ds vagy más írányból nézve másik képet is betehetnénk, vagy mozgókép jelleggel… más szöveg is lehetne úgy, vagy valami 3Dsen, vagy egyik oldalról Pisti arca másokról Janié…
Addig is itt egy régi Dying Lightly Bloody Trapland és Dying Light crossover TheVR módra: :wink:

Elvetemült futós póló. :smiley:

Sajnos az én grafikai tehetségem nem túl jó de lényeg remélem érthető lesz :stuck_out_tongue:

Plusz vagy a hátán vagy a szöveg alatt egy hasonló Ninjon erről a műcsaliról (ami nagyon rég meg van nekem és nem tudom eddig miért nem jutott eszembe az összefüggés)

OFF kérdés, póló készíttetés ügyben tudtok valami remek céget?

Itt meg tudod online tervezni a saját pólódat elkészítik és át is tudod venni. :slight_smile: Ha jól tudom minél többet rendelsz annál olcsóbb lesz. :slight_smile:
http://polomania.hu/szerkeszto/?gclid=CLXGkMXMnNMCFYoW0wod54UGPQ

Először én is innen akartam rendelni, aztán mégis a http://www.letmicro.com -ot választottam :smiley: Ugyan még csak egyszer mostam ki a pólóm, de jó minőségnek tűnik, és még egy kicsit olcsóbb is…és lehet választani több helyszínből is a személyes átvételhez :slight_smile:

Itt a letöltési link a vr os pólómintámhoz ha valakit érdekel. Osszátok meg hirdessétek az igét! (aztán ha készül vele valami ne felejtsétek el megmutatni :smiley: )

Én is megosztom a mintát hátha van olyan aki megcsináltatja magának :DD Mondjuk a háta nincs meg( Jani rolleren):
https://drive.google.com/file/d/0BysocTQ_6_mHMTFQVU1USnZjTUk/view

“Smoke weed everyday” TheVR stílusban :grin::sweat_smile:

Ez nagyon ott van :smiley:

Új háttérképem van !
Köszönöm !!!

Kommentár nélkül… #WeAreTheVR :grin: