TheVR póló ötletek

Hát hivatalosan nem, de ha rám írsz privátban, és adsz egy e-mail címet, akkor elküldöm a háttér nélküli verziót, és megcsináltathatod magadnak :smiley:

Nem bírok a nyálcsorgással :smiley: Tökéletesek!!! Mind!

Baszó lett :ok_hand:

Örülök hogy tetszik, eléggé kifolyt a szemem mire összeállt. :smiley:

Itt egy újabb tervem, de ez kicsit másmilyen…ezt most nem a Ninjonoknak szánnám, hanem Azmo-nak :smiley: (Az ötlet Ananduril-tól származik, köszönöm neki :blush:)

Azmonak kene csinalni ilyet

Nagyon tetszik, ajánlom @azmo36 -nak :smiley:

Woooow eszméletlen pólók! :open_mouth:
Abban a pillanatBAN! xD Ez még mindig nagyon tetszik :smiley: :smiley:

Kurva jó! :smiley: Egyébként grafikusként tevékenykedsz vagy ez egy fajta hobbi amit mesteri szintre fejlesztettél? :slight_smile:

Köszi ^^ Igazából is-is :smiley: Mindig szívesen csinálgattam ilyeneket, de most kiadványszerkesztőnek tanulok :smiley:

Gondoltam, ha már megcsináltam, kerüljön fel ide is. Hátha másnak is elnyeri a tetszését.

Ez menő!!!

Kolosszális Utp-s alkotás, gratu! :smiley:

Abban a pillanatban :smile: Nagyon fassza még mindig :smile:

Ezt “rendelésre” csináltam, de megosztom veletek is :smiley: Póló azoknak, akik nem csak Ninjonok, de Pingvinek is :wink: (az elkészítéshez nagy segítségemre volt Nessaj új logója, remélem, jogokat nem sértettem ezzel :slight_smile: )

Regi újabb ütős darabot alkottál :smiley:

Tényleg kiérdemelted a VR divattervező címet Proto barátunktól :smiley:

ezt a amit terveztél megcsináltattam .nagyon basz*n néz ki .köszi hogy megalkottad lett egy király pólóm :slight_smile:

Battlegrounds témában terveznék pólót, még nem végleges de valami ilyesmi lenne:

/kowtow srácok, /kowtow #TESO