TheVR póló ötletek

nem vagyok egy nagy művész, ezt paintel csináltam.

Póló terv. Jelenleg még kezdeti stádiumban. :slight_smile: PUBG Best Eu Team fanoknak :smiley: Nem tagadom @zoli3348 pólóterve által indult be az agytekervényem. :slight_smile: Nagyon odabasz! :slight_smile:

ez nagyon tetszik :smiley: úú tigriiis valami hasonlót elfogadnék :smiley:

Eddig nálam instant buy lenne az összes, le kell cserélnem a polóimat. Ennyi kreatív embert! GG

Üdv mindenki :slight_smile:
Végülis ez lenne a végleges Pochinki póló, ami nem Best EU-s :slight_smile: Úgyhogy AK-s :smiley:

Hálásan köszönöm @ursulinerplatz a megtisztelő címet és neked meg főként @zoli3348 a fantasztikus mintát/pólót! :smiley: ^^ <3 :heart_eyes_cat:

Ti mindig gondolatébrasztőek vagytok! XD
Most ez ugrott be:

naaaa :smiley: azér A Queen megvan hol a king? #Prototyger :smiley: amúgy :smiley: az a póló mocskosul baszó :smiley:

Nagyon adnék egy ilyet! Orvostanhallgatóként ez rohadtul tetszik! :smiley:

ezért még fizetnék is!
3-at kérek!
ha kell előre fizetek zsebből!
(nem vicc!)

Nagyon állat a póló (az abbanapillanatbanos), lenne egy kérdésem, rossz néven vennéd ha csináltatnék egy ilyen pólót, mert tényleg nagyin fasza, de ha csak siman srácoknak csináltad akkor nem.

Még egy kis PUBG téma mert abból sohasem elég :slight_smile:

Abban a pillanatban kell, hol merre mikor… gyönyörű lett ez is :+1:

Tessék, éljen a Király! :slight_smile:

Elküldöm külön a képet és egy poló nyomtatós boltban meg tudod csináltatni.

xD LÉEEEEEL
Nagyon nagyképüség lenne ilyan polot hordanom de tetszik :smiley: gg szép munka

Sziasztok, nekem ez a pixeles ninjon póló jutott az eszembe.

Janiék honnan rendelik a poloikat?
Egyik happyhourben említettek de nem emlékszem már rá, ha valaki tudja belinkeled nekem?
Előre is köszi!

U.I.: bocsi hogy ide írtam, de nem hiszem hogy ezért külön kérdést kéne kiirnom, és a téma kapcsolódik.

Nekem is Ninjon