TheVR póló ötletek

Lightly póló ötlet.

Ha már a fogyásról volt szó:slight_smile:

Jó lett a redesign :smiley:

Wallpaper gyanús :grinning:

Én a csatlakozót azért hiányolom. :slight_smile:

Jogos felvetés, csak aztán nem tudtam, mennyire kéne aprónak lennie a képen, mikor kész lesz, nem akartam túl kicsire, mert akkor meg csak egy szürke maszat lesz :smiley: …és végül csak lemaradt… :sweat_smile:

Ha már az UTP nél tartunk. :slight_smile:

Szééép :smiley:

“Az UTP a TheVR 420-a.” :wink: /Nessaj :penguin: /

OFF: vonaton ülve nézem az UTP-s képeket erre valahol megszólalt az Era-Ameno :joy: elsőnek azt hittem én vagyok és hallgattam a telefont de nem innen szólt :smiley:

Ha minden jól megy a következő találkozóra csinálok/csináltatok valamit ezek közül :slight_smile: saját mintát tervezni lusta vagyok :stuck_out_tongue:

Nagyon jó ötletek voltak srácok.
Nekem is van egy ötletem csak sajnos nem értek se a photoshophoz, se semmilyen szerkesztő/rajzoló progihoz.
Nem egyszerű az ötlet, viszont szerintem abban minden benne van, ami a csatornát híressé és/vagy emlékezetessé tette…

1. Kellene egy fotó a srácokról… Lehetőleg közeli…
  2. Össze kell gyűjteni az általuk elmondott ikonikus szavakat/idézeteket/mondatokat
  3. Ezeket úgy használni, hogy konkrétan az arcképük jelenjen meg és "megrajzolni a képüket ezekkel a szövegekkel.

Példaként a Gran Torino egyik “poszterét” feltöltöm, hogy mindenki értse hogy mire gondolok.

Szerintem ez egy baromi jó és látványos ötlet, csak sajnos én nem értek a lovakhoz…
Természetesen ezt meg lehet csinálni a TheVR vagy csak szimplán a VR logóval is…

Sziasztok terveztem magamnak egy pólót és itt van két minta akinek tetszik nyugodtan használja :slight_smile:

@sziklus Beleszerettem :heart_eyes:

Na pont ezaz amire én is gondoltam… Kicsit lehetne választékosabb de nagyon jó.

Srácok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni! Van valakinek ötlete egy függőleges mintához? Nyakkendőre szeretném. Előre is köszi a válaszokat! :blush:

Pisti és Jani szavajárásait simán ráraknám. Gondolok a ninjonra, basz* jelzőre, kukri. Stb. :smiley:

Vagy HÁSZÁ :smiley:

Köszönöm! Mivel függőlegesben gondolkodtam, nem jutott eszembe, hogy szöveg is lehetne. Valami mintán gondolkodtam. De így meglesz!

Drukkolok. Sok sikert :slight_smile: