TheVR póló ötletek

Szia Regii! Baszó lett a minta - Nem baj ha megcsináltatom? :slight_smile:

Egy képet tudnál kirakni a póló mintáról? :slight_smile: Gyűjtögetek ötleteket tőletek amik nekem tetszenek és megcsináltatom egy ismerősömmel aztán feltolom ide, hogy mik sültek ki belőlük! :slight_smile:

Nem hát, nyugodtan :smiley:

Tessék :smiley: Nem látszik, mert fehér és átlátszó kép, de itt van :arrow_down: :laughing: Talán meg tudod nyitni külön :smiley:

Az a baj, hogy a fórum .jpg-re alakította a képet, így az már nem átlátszó, ezért imgurra töltöttem fel.
@gogregina remélem nem baj hogy ezt feltöltöttem, de ha kéred akkor eltávolítom. :sweat_smile:

Átlátszó kép, látható mintával

Ez lehet egy fokkal jobb lesz. :wink:

Ha kéritek, meg kapok engedélyt, akkor .xcf ben megosztom a mintát külön.

Szerk.: Tudom, elírtam de javítottam. .png-t töltöttél föl és .jpg lett. :joy:

Nem a Fórum, az PNG volt alapból, azért volt átlátszó :smiley: de akkor örülök, hogy megoldottad, GG! :laughing:

Közben nemrég el is készült a polóm gondoltam megosztom veletek. :slight_smile: Akinek tetszik vigye csak az ötletet :grin:

Úristen mennyi király polomintat találtam bárcsak én is értenék ennyire ezekhez:D nembaj én veszem a pólókat :DDDDDD

Megihletett a mai Sea Of Thieves stream… :laughing: :laughing:

@gogregina
Nagyon fasza lett :slight_smile: a képet ha nem gond felhasználom háttérképnek is.

Okés, használd egészséggel :smiley:

Szintén vittem én is, eszméletlen b*szó :smiley:

@gogregina azt a rohadt,ez nagyon durva! Hatalmas pacsi,vittem én is háttérnek,még lehet,hogy pólót is csináltatok :smiley:
Szerk.: instagramon vagy twitteren küldd már el ezt a műremeket a srácoknak,hadd legyen jó kedvük :smile:

Sziasztok mindenkinek kellemes ünnepet kívánok, és jó pihenést! :wink: Mivel volt időm készítettem egy TheVr-os pulcsi tervet remélem tetszeni fog nektek. :grinning:

…Tigris! :tiger::sunglasses::baby_chick::fried_egg:

Szívesen hordanám több színben is! :slight_smile: Tetszik!

@jackhdtv Ha megmondod milyen színbe szeretnéd szívesen megtervezem neked. :slight_smile: Meg ha szeretnél még rá valamit azt is szívesen rárakom :wink:

@gogregina nagyon jól néz ki a póló :slight_smile:

Ez a Best nekem :smiley:

Örülök, hogy bejön a stílus. :slight_smile: