TheVR póló ötletek

Szia. El lehet kérni a polón lévő képet háttér nélkül? Szeretnék egy ilyen pólót. Ha te tudsz csinálni úgy is jó. Köszi a választ.

Szia!

Persze, bár mint kiderült nem a legjobb azokon a részeken ahol a tigris feje feketébe megy át. Ott a feketét is nyomtatni kell ami mindenképpen elüt a póló alapszínétől. De próbáld ki.
Ha adsz e-mail címet átküldöm .eps kiterjesztéssel (itt a fórumon ezt a formátumot nem lehet), úgy emlékszem ez kell a nyomtatáshoz.
Így kell elképzelni kb.:

Zoli

Kicsit kijöttem a PS gyakorlatból mostanában de lehet, hogy a tigris fejet megpróbálom javítani valamelyest, hogy ne legyen fekete körben.
Én is akartam egy pólót magamnak de azóta sem jutottam el odáig.
Z

Köszönöm. Megkérdezem, hogy így jó-e. Ha nem akkor még írok. Még egyszer köszönöm. :slight_smile:

Itt van egy Hardmode pulcsi ötlet remélem tetszik mindenkinek :slight_smile:

Nem VR, de Hardmode :smiley:
@gogregina művésznő “tollából”

Készítettem egy hardmode wallpapert (akit érdekel: [FANART] Hardmode 4k wallpaper ), gondoltam, hogy pólón is jól nézne ki. Ha valaki szeretné legyártatni, az innen letölthet hozzá egy átlátszó hátteres PNG-t nagy felbontásban: https://www.dropbox.com/s/4ilqvtfpr8ad0vg/harmode_r6.png?dl=0

@foxxxxxx Waooh Nagyon jól néz ki GG :slight_smile:

Nem is emlékszem, hogy ezt már likeoltam, sebaj, kétszer ámultam el, zseniális!

Most megnéztem a bloody trapland szériát és kell egy #lightly-s póló, az a helyzet. :smiley:

Akkor ezt most csaj úgy itt hagyom Regi :smiley: :wink:
Hamarosan… hamarosan…

Külön a képet elkérhetném?:grin:

Őő, láttam a tegnapi LEGO stream elejét (+Pisti ütős Metallica / “kill 'em all” -os pólóját) és eszembe jutott,h lehetne kombinálni a dolgokat -->
(csak 1 ötlet, nincs kidolgozva)

:smiley:

build_em_all2

Én már csináltattam belőle. Nagyon király lett a minta, köszönöm a remek munkát.

Twitch emotes póló? :smile:

Szia. Nagyon tetszik ez a póló terved esetleg a mintát megkaphatnám mert meg szeretném lépni a páromat​:slight_smile::slight_smile: