TheVR Regionális Találkozó- Bács Kiskun megye

Sziasztok.
Ismét megpróbálok a VR találkozó szervezésével itt Bács Kiskun megyében. Ha van rá igény akkor akkor kérlek írjatok, ha nincs akkor is. :slight_smile:
Köszi mindenkinek aki ide látogatott.

7 Likes

Részemről lenne rá igény :blush:

Benne vagyok :slight_smile:

Lehetséges helyszínek és időpontokat javasoljunk?

Sziasztok! Szervező készségeim a béka alfele alatt vannak, így időponti és helyszini kérdésekbe nem szólnék bele… Ha semmi fontos nem jön közbe, szóljatok mikor, s hol és én megyek! :wink:

Nyugi, senki sem tökéletes, de meg tudjuk oldani, hogy mindenkinek jó legyen :slight_smile:

Karácsony előtt vagy jövőre legyen illetve Kecskeméten vagy Bács megyében bárhol?

Bocsánat csak zh-ra készülök és kicsit el vagyok veszve. Na de szóval én támogatnám hogy Kiskőrösön legyen mivel azt én könnyen meg tudnám szervezni. Nem tudom ki hogy gondolja.

Nekem teljesen jó, habár én Kecskeméthez vagyok közel, de utazni bárhová tudok.

1 Like

Mindent meg lehet oldani :smiley: Kiskőrősön úgy is nagyon rég voltam.

1 Like

Sziasztok.
Nem tudom hogy így van e értelme szervezni bármit is hogy tulajdon képpen 4-en lennénk. :frowning: Kissé csalódott vagyok. :confused:

Hamarosan lesz egy kis szabadidőm, így streamek alatt tudok reklámozni. Igyekszem nem szét spamelni a csetet :wink:

Aranyos vagy majd én is megpróbálom hirdetni kicsit hátha történik valami. De ha persze ha van igény akkor lehet ilyen családi körű is de nagyobb buli ha többen vagyunk.

Hali! Új lévény, szívesen részt vennék egyszer egy VR talin! :smiley:

1 Like

Szia zozo. Üdv itt. Hát még gyülekezünk egyenlőre ha tudsz még embereket akit érdekelne nyugodtan szólj nekik. :slight_smile:

Rendben, majd az ismerőseim között érdeklődök :smiley: am nekem Kecskemét lenne jó hely, csak időpontot nem tudok mondani.

1 Like

A helyszínt majd meglátjuk hol lesz

1 Like

Oksi

Hahó, van itt még valaki? :smile:

1 Like

Hát van, de sajnos nem sikerült semmit összehozni.

Hát ezt nagyon sajnálom, nem tudom miért, de Bács megye nagyon gyenge a community szempontjából :confused:
Én azért szeretném összehozni, jó lenne megmutatni hogy itt is sokan vagyunk.

2 Likes