TheVR Regionális Találkozó- Bács Kiskun megye

Így van, szerintem azért itt is vannak bőven, csak ők nincsenek itt jelen.

2 Likes

Sziasztok, tegnap elmentem Kecskeméten bowlingozni, nagyon jó hely, van külön étterem része is, viszonylag közel van a belvároshoz is. egy lehetséges helyszínnek tudom ajánlani, feltéve ha leszünk egyáltalán annyian.

2 Likes

Az nem lenne rossz. Ha egyáltalán lennénk 5-nem többen.

Sziasztok. Engem érdekelne a dolog. Csak vannak erre mások is :smiley:

1 Like

Egy mini talihoz már vagyunk elegen :smiley:

1 Like

Hát itt vagyok énis. + ha lenne találkozó akkor egy 5 személyes autóval mennék megtöltve emberrel szóval engem 5-nek kell venni xd

1 Like

Hú hát akkor egy páran már tényleg vagyunk megpróbálkozhatunk akkor azzal a bowlingos hellyel Kecskeméten ha mindenkinek tetszik az ötlet. Valaki írta fentebb.

Bowling Center?

@d4xt1d írta. Ennyire nem vagyok otthon Kecskeméten.

Arra gondoltam énis, énse vagyok Kecskeméti de azt ismerem

1 Like

Ha a többiek is rábólintanak akkor megszavazunk egy időpontot és akkor lebeszélem velük.

1 Like

Oké :smiley: az időpontot meg majd megkell beszélni mert nekem van egy jópár időpont ami nemjó és a többieket is összekell szedni valahogy xd

Igen most én is el vagyok kicsit havazva de majdcsak össze lehet a többieket is szedni.

Nekem is most érettségi időszak van addig necces a dolog, de utána csapathatjuk :slightly_smiling_face:
Nem voltam még a bowling centerben, de szerintem azt csak egy részprogramnak kéne, elég drága dolog.

Ezt nem tudtam akkor majd utánanézek milyen lehetőségek vannak. Egyáltalán maradjon e a Kecskemét, vagy máshol legyen az is kérdés.

@DaveLiG Igen, arra gondoltam.

Az időponttal kapcsolatban nekem május második fele lenne a jobb, mert pihenő időmben költöztetek. A helyszínnel kapcsolatban ha nem Kecskemét lenne a nyerő akkor bárhova el tudok utazni.

Sziasztok. Érdeklődnék hogy valami várható a találkozóval kapcsolatban? Jó lenne ha össze jönne valami, csak nagyon csönbe lett mindenki ezért gondoltam érdeklődök :slight_smile:

Sziasztok! Ha esetleg augusztusban lenne az időpont szívesen részt vennék rajta én is! :slight_smile:
Jelenleg Svédországban élek, de augusztusban megyek haza szabadságra. Ha esetleg a szervezés úgy hozná elmennék én is :slight_smile:

Az augusztus szerintem ideális időpont lenne :slight_smile:

Fentebb volt ötlet a kecskeméti bowling center. Most néztem meg, augusztusban zárva vannak. Szóval ha városnak marad Kecsó, akkor más helyet kell keresni.
Pl. van egy vízműdombunk, ahol sötétedésig lehet bent maradni (nyáron 9-ig), és van kiépített hely bográcsozásra, grillezésre. :slight_smile:

2 Likes