TheVR Regionális Találkozó- Bács Kiskun megye

Szerintem is remek hely a vízműdomb, ott is össze lehet hozni :slightly_smiling_face:

Na örülök ha fellendült a kis találkozós csoport. Szerintem akkor meg lehetne szerezni augusztusra kérdés az időpont és a hely. Utánanézek hogy hol lehetne megszerezni és akkor jelentkezek.

Sziasztok, az augusztus megfelel nekem is. A hallgatásom oka: költöztem, vizsgáztam és dolgoztam. Ha majd összejön a találkozó akkor minden részletet elmesélek. A vízműdomb nagyszerű ötlet, mivel eddig csak cirkuszkor jártam arra így arra a helyre nem is gondoltam :smile:

Ez a Benkő Zoltán szabipark amit mondotok ugye?

1 Like

Igen!

1 Like

Sajnos ez a Kecskemét kicsit be van szűkülve a csoportos kikapcsolódás terén. Ha nem kocsmázni mennek az emberek, vagy bevásárolni, csak a Bowling Center, vagy a Vízműdomb, ami szóba jöhet. Esetleg még a gokart pálya, ami kollektív élményt nyújt, de bele lehet kötni, hogy nem mindenki olyan gokartos, versenyzős beállítottságú. :confused:

Igen, sajnos Kecskemét le van maradva, nem tudom mi van itt…
Gokart tényleg van még, de az eléggé a város szélén van, és nem egy fél/egész napos program. Én sem vagyok versenyzős típus, de jó poén volt kipróbálni :slight_smile:

A vízműdomb is jó ötlet! Igazából számomra a helyszín teljesen mindegy, úgyis a társaság lesz a lényeg :slight_smile:
Hogy pontos dátumot is mondjak: aug. 6-20 között leszek otthon, szóval nekem sajnos csak ez az időszak jöhet szóba.
Szorítok hogy összejöjjön, de ha a szervezésben is szükség volna bármilyen segítségre, nyugodtan számíthattok rám. A lehetőségeimhez mérve hátha innen is tudnék valahogyan segíteni benne :slight_smile:

2 Likes

Nem tűnik rossz helynek ez a szabadidőpark. Ha e mellett döntünk akkor a rossz idő zavarhat be de akkor keresünk B tervet. (de jó idő lesz :smiley: )
Kérdés, hogy megfelelne mindenkinek ez a hely?
Személy szerint én nem ismerem a helyet, de a olvasottak alapján jónak tűnik.
Van egy ún. Hófánk pálya ami szerintem tök jó buli lehet. 1000 Ft/fő és mármennyiszer le lehet csúszni rajta.
Ha úgy van főzési, grillezés, sütögetés is megoldott.
Mellékelem nektek a linket a szabadidőparkhoz:
https://www.szabadidokozpont-kecskemet.hu/

Szóval mit gondoltok?

Na és akkor az időpont:
  • Augusztus 11(szombat)
  • Augusztus 18(szombat)
  • Bármelyik időpont megfelel.

0 egyedi szavazat

Nekem teljesen megfelel a hely, viszont azoknak mondom még akik nem voltak ott: sok minden egyébként nem túlzottan lehet ott csinálni. (nem egy élménypark a hely, de lehet csobbani, wakeboard-ozni és persze ott vannak még @boglarka97 által említett dolgok) Ezzel nem feltétlenül van baj, mert ha valami piknik szerű valamit hozunk nekem az is teljesen megfelel :slight_smile:
Ha a főzés mellett voksolunk (pl bográcsozás) ahhoz tudok biztosítani eszközöket, valamint a főzésre is rávehető vagyok :smiley:

2 Likes

@CsehMedve szerintem mivel úgy néz ki hogy kb 10 fővel fogjuk “kis” megyénket képviselni. Így szerintem simán lehet piknikezős, beszélgetős társasozós ilyenek.

1 Like

Heló! Sziasztok! Most vettem észre csak, hogy mi alakulgat itt!
Nekem is megfelel a szabadidőpark. Elsőnek azt hittem, hogy a kiskőrösi szabadidőparkról van szó. :smiley:
Szia Bogi! :slight_smile:

1 Like

Szia @killeraltgrv!
Talán te is kiskőrösi vagy?

Igen!
Ismerjük is egymás. :smiley:

ne felejts el te sem szavazni @killeraltgrv már ha szeretnél jönni

Augusztus 11-én még bele is csöppenhetünk a Retro Fesztiválra, 18-án meg beszállhatunk még jógázni is ha érdekel valakit. :smile:
Csak nézelődtem a nyári programok között.

1 Like

@kezmuvescsatakolibri Milyen programok lesznek a retro fesztiválon?

Őszintén nem tudom, csak a listára pillantottam rá: https://www.szabadidokozpont-kecskemet.hu/hirek/programok-a-szabadidokozpontban
Hiába van közel, még nem voltam sokszor :confused:

2 Likes

@bigi333 @zozo5523 @DaveLiG Ti szeretnétek jönni? Olvastátok a mi a helyzet?

@boglarka97 Igen én mindenféleképpen szeretnék menni. A hely és az időpont is megfelel számomra. Ha pedig mindenkinek megfelel minden onanntol pedig csak az augusztust fogom várni :blush:

2 Likes