TheVR Regionális Találkozó- Bács Kiskun megye

Csak most néztem, hogy a 18-ás hétvége hosszú hétvége lesz. :hushed: Ha valakinek ez is lényeg és nem tudta, most szólok. :wink:

@boglarka97 bocsi, hogy csak most válaszolok, de nem olvastam még :frowning: sajnos, de van egy rossz hírem, augusztusban sajnos nem fogok tudni ráérni :frowning: előreláthatólagosan.

semmi baj @zozo5523

De hátha majd egyszer sikerül :smiley:

1 Like

Olvastam és nekem/nekünk jó az időpont és szeretnénk menni igen. Szinte 100% hogy ketten megyünk.

1 Like

Oké örülök :slight_smile:

Akkor eddig mennyien vagyunk elvileg? :smiley:

1 Like

szavazatok szerint 10-en

3 Likes

Így van 10 fővel vagyunk eddig velem együtt.

1 Like

Sziasztok! Sokat- sokat elmélkedtem, hogy Kecskeméten mégis milyen lehetőség van egy csoport szórakozására, ami nem étterem, kocsma, és közben társalogni is lehet azért. Nehéz, hisz megye székhelyünk nem bővelkedik az állandó lehetőségek tömkelegével. Viszont időközben beugrott, hogy a Malom Center-ben van egy játék terem. Mikor legutóbb arra jártam, volt biliárd, léghoki. Nem valami nagy szám, de ha időjárás, vagy a kedv úgy adná, akkor ez a lehetőség is adott. :wink:

2 Likes

Az is jó hely lehet, billiárdozni mindig jó :smiley: Én meg ma jártam a vízműdombnál, aki esetleg nem ismeri annak töltök fel képeket. Főleg sportosabb jellegű témára alkalmas, van kosárpálya, “focipálya” ami elég gyenge, illetve strandfocizni és strandröpizni is lehet :smiley:

És ezzel ki is fújt a város (majdnem) teljes szórakozási lehetőségeinek tárháza :smiley:

Hát még van augusztusig bőven idő így nem feltétlenül kell ragaszkodni a helyhez, sőt a helyszínhez sem. Nem tudom kinek mennyire lenne messze Kiskőrös, de ott tudok jó helyet ahol enni inni és akár szórakozni is lehet ( de itt sem árt a jó idő)

Szakadó esőben senki sem megy olyan kedvel sehova sem.
Nekem igazából majdnem mindegy hova megyek, ha jó előre tudom. A minap azt számolgattam, hogy és mennyi idő alatt jutok el Székesfehérvárra, vagy Nagykanizsára :joy::joy::joy:

1 Like

Ha ez számít akkor abban tudok segíteni hogy ha valaki nehezen tud eljutni a megbeszélt helyre akkor szívesen elviszem ha útba esik de persze kis kitérő is belefér ja és persze hazafele is szintúgy. :slightly_smiling_face:

1 Like

Szerintem, minél előbb beszéljük le, hogy akkor hol is. Így ha probléma van, akkor még időben átrakhatjuk és mindenki előre tud gondolkodni. Valószínűleg, a többségnek egyszerűbb Kecskemétre eljutni tömegközlekedés szempontjából.
Nekem Kiskőrös sem lenne nagy probléma, viszont most nekem csak a tömegközlekedés jön szóba. Még így is megoldható, oda és vissza is, lehet 1-2 átszállással, de ennyit megér :wink:
Jó volna tudni, hogy kinek merre megoldható és nem teljesen arra gondolok, hogy “mindegy”. Szerintem legyünk minél többen, csak jöjjön már össze! :slight_smile:

2 Likes

Egyet értek @kezmuvescsatakolibri

1 Like

Kecskemétre szavazok és most már biztos, hogy menni is tudok.

1 Like

@d4xt1d örülök neki hogy tudsz jönni

Csak szólnék hogy nekünk a aug.11.-i hétvége nem jó sajnos