TheVR Regionális Találkozó- Bács Kiskun megye

Fentebb mindenkinek mindegy volt, hogy augusztus 11, vagy 18. :joy:
Amúgy is 18. hosszú hétvégére esik. Ha nem utazik valaki, akkor szerintem mindenkinek jobb. :wink:

Akkor 18.-a legyen?

Szerintem így legalább fix az időpont, és egyenlőre úgy néz ki, hogy mindenkinek jó. :wink:

Sziasztok! Van egy kis gondom: a kollégák csapatépítés gyanánt augusztus 19.-ére beszerveztek egy bulit, ezzel nem is volt semmi gondom, aztán a napokban rálicitáltak, hogy legyen 18.-án. Szerintetek most melyik találkozót válasszam? Erre hamarabb jelentkeztem már, de nem akarok senkit sem megbántani, hogy nem megyek el. Ti a helyemben melyiket választanátok? Mindkettőre nem tudok menni, mert azon a héten pénteken éjszakás leszek.

@d4xt1d Nyugi! Én is éjszakás leszek… Gondolom akkor kissé messzebbre mentek, ha nem jön szóba, hogy eljössz velünk találkozóra, majd onnan a csapatépítőre? :thinking:

@kezmuvescsatakolibri Apostagra kellene mennem, de nem tudom, lehet, hogy ezt a találkozót választom inkább.

Hát nem a legközelebb van Apostag :joy:

Hát az biztos.

A héten, valószínűleg pénteken járok egy kört a park körül, megkukantom milyen lehetőségek vannak a környéken, ha volna kedv bármire, vagy úgy adná a helyzet.
@d4xt1d Ez nem egy semmit mondó kijelentés akar lenni: Tégy úgy ahogy neked jó, ahogy a szíved húz!

Sziasztok.
Szóval eljött akkor az idő nem sokára megtörténik az I. Bács megyei VR tali.
Szombaton találkozunk kérdés jó e még mindenkinek??

Bár csak helybéli lennék. Sajnos Szabolcs megyében nem annyira aktívak ilyen téren az emberek. Nektek jó szórakozást kívánok :slight_smile: irigykedem :blush:

Köszönjük szépen

Nekem még jó az időpont.

Szia, nekünk itt jó, 2 fő :slight_smile:

Hogyne volna jó! Épp hasonlóképpen kérdezni is akartam. :wink:

Ki érkezik kocsival?

Nekem inkább az lenne a kérdésem ki az aki nem jártas Kecskeméten és/vagy tömegközlekedéssel érkezik. Azon elméláztam, hogy lehetséges sorstársaimmal, akik busszal, vagy vonattal érkeznének, a pályaudvarok melletti parkban gyülekezhetnénk. Persze, ha igény, vagy akár csak kedv volna rá. :wink:

Én busszal jövök és nem igen vagyok jártas a helyi közlekedésben.

Meg nem utolsó sorban, kellene találni egy olyan időpontot, ami a tömegközlekedőknek is megfelel.

Szerintem egy 9-óra már jó lehet. :slight_smile:
De nem igen írt senki hogy akkor holnap mennénk szóval nem tudom így hogyan lesz.