TheVR Regionális Találkozó- Bács Kiskun megye

Mi autóval megyünk. A helyszínen mikor találkozzunk? Vagyis mikorra gyülekezzünk? Ki mit hozzon?
Csak hogy legyen is valami :smiley:

Holnap? Nem szombatra gondoltál? :confused:

De szombatra csak nem tudom milyen nap van ma.

:joy: Amúgy nem lehet valahogy pinnelni mindenkit, lehet észre se vették.

Én kocsival megyek, mert szombat estére be van tervezve egy másik program is és az én érkezésem valamikor 12 utánra várható.

Akkor én azt mondanám, hogy dél-délután jobb lenne, de látom neked @boglarka97 , hozzám hasonlóan szívás a buszmenetrended. Főleg tanszünetben, nyáron :confused:

@kezmuvescsatakolibri igen ezt jól látod, valamint nekem után mennem kell délután Pestre

Szerintem legyen a terv, hogy 9 óra környékén, a “távolsági tömegközlekedés képviselete” gyülekezik a vasútállomással szembeni és a buszpályaudvar mellett található parkban. Kb. fél óra gyalog onnan a Benkó Zoltán Szabadidő központ, így, ha 9 órakkor mindenki megvan, fél 10-10-re kint vagyunk. Onnan pedig majd kiderül.

Én 8:40-re érek be.

akkor fél 10 a helyszínen. Vigyünk valamit?

Szerintem ha van valami jó társasotok azt elhozhatjátok. Valamivel el kell ütni az időt. Valamint szerintem pokróc valamint némi naptej sem árt.

@bigi333 @darthroni @sir_gyula @zozo5523 @killeraltgrv
Ti jöttök holnap? 9:30-ra a helyszínen tali, vagy 9-kor a Kecskeméti buszpályaudvaron.

@CsehMedve te jössz holnap? 9-kor tali a buszpályaudvaron vagy 9:30-kor a helyszínen.

Sajnos én nemtudok menni mert ma tudtam meg hogy holnap dolgoznom kell :disappointed::disappointed:

Sajnálom :frowning:

Tudom, mit érzel. Kitartás!

Sajnálom énis pedig már vártam ezt a napot. De remélem hogy lessz még hasonlo :blush:

Ha ez jól sikerül mindenképp lesz

Sziasztok, én elutazok hajnalban, így nem tudok részt venni a találkozón :confused: Érezzétek jól magatokat, és készítsetek közös képet vagy bármi egyebet, biztos szuper lesz! :slight_smile:

Mindenképp. Jó utat neked. Sajnálom hogy nem tudsz jönni. :frowning: