TheVR Regionális Találkozó - Balaton [VÉGE]

Sziasztok!

Ha jól emlékszek tavalyi évben is volt olyan közönség találkozó ami a Balaton parton volt.
Mit szólnátok hozzá, ha idén is szerveznénk egy ilyent? Én részemről az északi partot támogatnám, mivel Veszprém megyében lakom.
Esetleg lehetne még csinálni egy kisebb bringa túrát is a part mentén, bár így neccesebb lenne a lejutás, mivel a bringát is hozni kéne.

Mi a véleményetek az ötlettel kapcsolatban. Várom a hozzászólásaitokat a témával kapcsolatban. :slight_smile:

További szép napot!
Üdv: “balatoni”

Hány napos lenne?

Tavaly csak egy napos volt azt hiszem.

Én 1 naposra gondoltam.

Lehetne megint Balatonfűzfőn a strandolás :grinning:

Meg tavaly elég kevesen tudtunk eljönni :neutral_face:, ezért idén lehetne hamarabb. Mondjuk július közepe körül​:grinning:, de ez csak egy ötlet, nekem késöbbi időpont is jó :grinning:

Kinek milyen időpont lenne a jó? Nekem igazából július 7-én kívül akármi jó :grinning::grinning:

Július közepétől szerintem nekem is jó akármelyik hétvége. Majd kérek szabit. :smiley:

Az tök jó :grinning:, csak nem tudom hogy megéri azt hogy csak ketten legyünk :sweat_smile:. Tudsz még valakiket hívni?

2 fő lesz?

Engem is érdekelne ha lesz.

Ez remek hogy érdeklődök :grinning:.

Most jöttem el fűzfőről! :smiley: :frowning:

Az remek, :grinning: milyen volt a víz?

Akkor Én feldobok egy dátumot. Esetleg Július 21.-e, szombat? :smiley:

Az a baj Srácok 29-e meg Budapesti tali :smiley: ezért gondolkodtunk @ninjon_kextekercs @muffinhamster abban, hogy augusztus első hétvégéje?! Valahol :smile: hogy ne legyünk sűrűek, figyeljünk a többi eseményre is

Az is jó lehet! :smiley: Nekem jó. :wink:

Nekem mind kettő jó, meg ahogy néztem ezekre az időpontokra nem szervez senki más találkozót. :grinning:

• július 21.
  • július 22.
  • augusztus 4.
  • augusztus 5.

0 egyedi szavazat

@Prototyger megidézlek téged is, gyere szépen strandolni velünk