TheVR Regionális Találkozó - Balaton [VÉGE]

füzfőt és füredet javaslom

2 Likes

Lezártam a szavazást, úgy tűnik hogy augusztus 4.-én lesz a balatoni TheVR találkozó :grinning:. Szerintem a tavalyihoz hasonlóan menjünk fűzfőre, ha ez mindenkinek megfelel? :grinning:

2 Likes

Tökéletes! :smiley:

1 Like

Sziasztok :grinning:
A stranddal kapcsolatban a következők az információim:
Diák jegyára: 500ft
Felnőtt jegy ára: 1200ft
valamint van lehetőség csúszda napijegy venni még külön 1200ft-ért. (de itt még több infót megtaláltok: http://balcsi.net/balatoni-strandok/balatonfuzfo-fovenyfurdo/)
Az oda utazási lehetőségek:

Veszprémből busszal (ezzel megyek én is)

Várpalotáról szintén busszal

Székesfehérvárról vonattal

Budapestről vonattal

Valamint ha valakik kocsival jönnének akkor itt beszélje meg hogy minél jobban tele legyen a kocsi :grinning:

1 Like

Sziasztok!

Remélem nem késő még jelentkezni, nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok. Én itt lakom a Balatonon, Siófoktól nem messze és kocsival megyek. Ha van valaki aki Szántód - Balatonfűzfő vagy Tihany - Balatonfűzfő útvonalon telekocsizna azt szívesen elviszem. Kell valamit vinni? Van valami fontos infó amiről tudnom kell? Mehetek? :smiley:

1 Like

Naná, hogy jöhetsz! Az a jó ha minél többen vagyunk. :smiley: Hogy mit hozzál? Fürdő cuccot, kaját stb… meg akinek van az hozhat röplabdát, frizbit meg hasonló dolgokat. :slight_smile:

Köszönöm szépen. Jólvan akkor értek mindent. Hol és mikor lesz a gyülekező? Hányan vagyunk eddig?

Olyan 10 órára gondoltam hogy legyen a gyülekező, a bejárat elött. Egyébként azt elfelejtettem leírni hogy vannak ott büfék, kis boltok, szóval ott lehet ételt, italt venni.

Gondoltam küldök nektek egy számot, hogy lélekben mindenki kicsit ráhangolódhasson a hétvégére és hogy kicsit felrázzam a topicot! :slight_smile:

2 Likes

te jösz? én lemegyek szerintem pár órára de 3 fele jövök el :slight_smile: legkésőbb

ha nem leszünk elegen nem érzem az indittatást hogy lemenjek sry man

Hát én sem tudom mennyien leszünk. Holnap kiderül. :slight_smile:

Remélem jól sikerül.
Mindenkinek üzenem, aki gondolkozik, hogy mennyen vagy maradjon, hogy ha megy azzal csak nyerhet,
A Ninjonok igazán barátságosak és kedvesek!

1 Like

Én szívesen lemennék ha nem 4 óra hossza lenne az út. Egyszer lehetne egy Sátras tehát Kemping Balatoni móka is. Legalább 2 napos. Arra én mennék szívesen. Egy napra nem szívesen megyek le pláne úgy hogy 8 óra eleve elmegy csak az utazással aznap. Szerintem egy ilyen több napos tök jó móka lehetne. :slight_smile: Az lenne a Next Level :smiley:

Ja és egyébként jó szórakozást holnapra aki megy! :slight_smile:

3 Likes

ott leszel?

Mi már bent vagyunk :grinning:

Sziasztok. Én is itt vagyok, bár még csak a sorban állok. Hogy találjuk meg egymást? Dobtok egy telószámot?

+36308995795

Hívlak ha benn vagyok. Minimum 20 perc ahogy elnézem. :expressionless::confused::persevere::sweat_smile:

1 Like

Na itt van egy két kép a találkozóról

Komoly uno meccsek :grinning:

Az amatőr ninjon pingpong világbajnokság döntőjéről képek

A nézőkről is készült kép

Most már mi is azon szerencsések közé tartozunk akik tudtak a tigrissel egy közös képet készíteni

Valamint a végére a résztvevőkről képek
Tomi1

Tomi2

Bogi

És végül én

(bocsi hogy a minigolfos neveket használtam😅)

5 Likes