TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

Sziasztok Ninjonok!

Meghirdetjük az első közösségi sport kupát, ahol kiderül, kik a legjobb focisták a Ninjon seregből!
Előre is meg szeretném köszönni minden résztvevő és szervező nevében Nessaj segítségét, aki elvállalta, hogy bíró lesz! GG Nessaj!

A legfrissebb infókat itt is megtaláljátok Teegrah-nak köszönhetően: http://www.teegrah.nhely.hu/focikupa.htm

A kupa ötvözve lesz egy közösségi találkozóval, úgyhogy várjuk a nézőket/szurkolókat nagy szeretettel! Szeretném leszögezni, hogy nem egy profi kupa lesz, minden lelkes jelentkezőt szívesen várunk! A versenyt csak akkor tudjuk megtartani, ha mind a 12 csapat (60 fő) meglesz!

Az esemény időpontja: 2018. január 6. 10:00-17:00 óra
Helyszín: GRUND Sporttelep - Budapest XVII. kerület, Táncsics Mihály utca 50
Megközelíthető: Vonattal a Budapest–Újszász–Szolnok-vasútvonalon Rákoshegy megállóhely
Budapestről Busszal: Kőbánya-Kispest felől 98Busz

Mivel a termet béreljük, így a verseny nevezési díjas, a nevezési díjakat - csapatonként 8500.- Ft - 2017. december 17-ig kell átutalni az alábbi bankszámlára:
Számlaszám: 11773353-01728510, Máté Márk
A közleményben a csapat / csapatkapitány nevével.

Jelentkezés az alábbi űrlap kitöltésével:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGKdFNrQKbf_S3m3sptrc8qBW9mB-Nk8m19BUWlhJ_PnqIkw/viewform

Egyénileg is lehet jelentkezni, amennyiben nincs csapatod (az egyéni jelentkezőkből összeállítunk csapatokat), ez esetben 1700 forintot kell átutalni/fő.
Számlaszám: 11773353-01728510, Máté Márk.

Jelentkezés:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_k5AfBx0HKCLZkYqKen4HJ69ny8we6JNld1iFpF96Eeph6g/viewform

A kupa 12 csapat részvételével indul.
A negyeddöntőig 2x10 perces, majd 2x15 perces meccsek lesznek.
A csapatok 4+1-es felállásban játszanak + egy csere lehet.
Egyenes kieséses rendszer lesz, majd a negyeddöntőben csoportmérkőzések.

Díjazás:

Nyeremény az lesz, nem is kevés!

Szabályzat:
A meccsek kispályás futball szabályai szerint fognak zajlani.
A rendezvényen való részvétellel mindenkinek el kell fogadnia a TheVR fórum alapelveit.

A változtatás jogát fenttartjuk.

Óriási köszönet @Teegrah -nak, mert Ő a másik szervező!

23 Likes

Sajnos nem tudok menni, de ahogy olvastam igen összeszervezett az egész :slight_smile: kívánom hogy sikerüljön a megrendezés :slight_smile: Sok sikert :smiley:

U.I.: Miért érzem azt hogy Nessaj már jobb bíró, mint Kassai? :smiley:

5 Likes

Elég sokat dolgoztunk vele :smile: nagyon sajnálom, hogy nem tudsz jönni! :frowning:
Hát lehet, hogy igazad van! :smiley:

1 Like

Ha valaki esetleg jön Szolnok felől az mindenképp írjon! :slight_smile:

2 Likes

Aki egyénlieg jelenkezik és esetleg nem jön össze 5 ember, hogy egy csapatot alkossanak akkor, hogy lesz a részvétel? :slight_smile:

2 Likes

Megoldjuk majd valahogy, én be tudok állni, és 1-2 embert ha nagyon kell, tudok szerezni! :slight_smile:

2 Likes

Kapusként szívesen csatlakoznék egyébként! :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok! Valószínüleg el lett írva a cím, a GRUND Sporttelep a XVII. kerületben található! :slight_smile:

hali, azonnal utána járok a dolognak, mert a weboldalon más cím található. Köszi, hogy írtál! :slight_smile:

Sziasztok 18 év alatt is játszhatok? (13 éves vagyok nem sokkal ez után a foci után lennék 14) :smile:

Nincs korhatár, bárki játszhat! :slight_smile:

Köszönöm a gyors választ! :smiley:

1 Like

Beérkezett az első csapat jelentkezése! GG

2 Likes

Én meg már azt hittem, későn jelentkeztünk :D. Köszi a szervezést.

1 Like

Én is egyénileg tudok menni, ha van még olyan akinek nincs csapata akkor CSAPAThatjuk együtt :wink:
A szervezéshez pedig GG :wink:

3 Likes

Én majd lehet csatlakoznák, de még nem biztos, hogy részt tudok venni. :slight_smile:

1 Like

Nyugodtan küldje mindenki a jelentkezést akinek nincs csapata egyenlileg, biztosan ki fog jönni abból is ha nem is több, de egy csapat biztos! :slight_smile:

Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a lebonyolítás hogy is lesz pontosan, mert nem volt egyértelmű a számomra: a 12 csapatot először párosítják, majd a 6 továbbjutó két 3-as csoportba kerül, jól értem? Ha igen, ott mindenki mindenkivel 1 meccset játszik majd, és a 2 csoport első helyezettje jut a döntőbe?

1 Like

Hali! Igen, a 3 továbbjutó csapat lényegében csoportmeccsezik, és aki a legtöbb pontot szedi össze (győzelem 2, döntetlen 1, vereség 0) az jut be a döntőbe :slight_smile:

1 Like

Szóval eddig 1 csapat nevezett és nincs helyszín?:hushed:
a Jelenlegi cím ami ki van írva, egy négy emeletes panelház!
A grund Sporttelep pedig a XVII. kerületben van és nem tudom, h ott télire van-e sátor felállítva vagy sem!?