TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

Igen természetesen lesz, @mozduljkispimi volt a hivatalos videós, überbaszó videó lesz! ^^

4 Likes

Az lenne a kérdésem hogy körübelül mikor kerülhet ki a videó? :grinning::grin:

Szerintem holnap délután fogom megvágni :smiley:
Még az is lehet hogy vágós stream is lesz róla :wink:

6 Likes

Köszönöm a válaszod!
Már nagyon várom. :grinning:

2 Likes

Köszönjük a szervezést, jó látni, hogy sportos események is vannak a communityben :smiley:
Legközelebb tényleg a lebonyolításon lehetne csiszolni, hogy a csapatok fele ne egy meccsért utazzon.
Nylván pálya és/vagy időhiány miatt nem volt megoldható most rögtön a csoportkörös rendszer; jó lenne legközelebb olyan helyre szervezni, ahol van minimum két pálya. Ezzel a rendszerrel elég lutri volt az eleje…
A hangulat egyébként jó volt, a bíróskodással nem volt probléma, és az öltöző is szép tiszta volt :smiley:
Remélem találkozunk legközelebb is.

4 Likes

@mozduljkispimi a vágós stream érdekelne, mindig is kíváncsi voltam, hogyan megy ez :smiley: ha lesz, nagyjából mikorra tervezed? :slight_smile:

2 Likes

Törökbálinti arénát pont ezért javasoltam. :slight_smile:

Vagy Diósdon vagy a DNS sportközpont, szintén két pálya, egymás mellett. :slight_smile:

1 Like

Eredetileg több pályán lett volna, de erre volt most lehetőségünk.

1 Like

Szeretném én is még egyszer megköszönni a szervezést, nagyon jól éreztem magam. Bár a lelkemben is izomláz van, így a reggel kicsit nehéz volt, de teljes mértékben megérte! :smiley:

3 Likes

Gratulálok hogy ilyet össze tudtatok hozni. Bár nem voltam ott most jutott el a hír hogy egy kisújszállási csapat nyert aminek hihetetlenül örülök mivel ez az én lakóhelyem/életem. Gratula mindenkinek mégegyszer.

4 Likes

Lezártam az első focikupa oldalát és emlékoldallá alakítottam.
http://www.teegrah.nhely.hu/emlekoldal.html
Amint elkészül a videó oda is ki fog kerülni.

Hamarosan elkezdjük szervezni a következőt, akkor majd ide is kiírom a részleteket. :wink:

3 Likes

Szerintem nagyjából délután környékére. szerintem 17:00 körül fogom elkezdeni. Addig is vágok ezerrel, csak nem éppen olyat, amit jó ötlet lenne streamelni (nem poreszt, hanem plasztikai műtét videót :smiley: )

6 Likes

Rohanok haza majd nézni, de előreláthatólag 18-tól fogok tudni majd becsatlakozni. ^^

Szerintem akkor fog csak kezdődni nagyjából :smiley:
Rájöttem, hogy nekem még előtte el kell mennem Póstára meg boltba is :smiley: és 5ig meg dolgozok ezerrel. Jó is lesz egy kis friss levegő a stream előtt :smiley:

U.i.: Ezen a twitch csatornán lesz majd a lájv:

2 Likes

Akkor hajrá. ^^ És jó munkát. :wink:

Elméletileg él a vágós live :smiley:

3 Likes

Két csoportkép a Focikupáról :slight_smile:

14 Likes

Feltettem: http://www.teegrah.nhely.hu/emlekoldal.html

2 Likes

Mikorra várható a montázs?:slight_smile:

@mozduljkispimi ? :smiley: