TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

Igen 1 csapat van… :confused: a Hölgy, akivel beszéltem nem volt ma elérhető, holnap újra keresem, és megkérdezem, hogy mi a pontos cím, mert nem egyezik a Google és a honlap. A hely téliesítve van, és le van foglalva :slight_smile:

Gyakori az utcanév a fővárosban, a pontos cím rövidítések nélkül ez:
1174 Budapest, Táncsics Mihály út 50. (Budapest XVII. kerülete)
(Google map)

Vegyes összetételű, lány-fiú csapatok is indulhatnak? :grin:

1 Like

Persze, nem látom akadályát. :slight_smile: Sem korosztálybeli sem nembeli megkötés nincsen. ^^

5 Likes

Természetesen! :smile:

Korrigálva lett a cím!

Továbbra is várjuk a jelentkezőket, mert eddig nagyon kevesen vagyunk :frowning:

Mi úgy néz ki indulni fogunk egy csapattal! :smiley: :slight_smile: Ja és ha szabad megkérdezni még mindig csak egy csapat jelentkezett? :confused:

1 Like

Üdv ismét :slight_smile:
Folyamatban van még a lebeszélés, de 2 felvidéki csapat lehet elmenne a kupára :slight_smile: Viszont mindenképp 12 csapattal lenne csak megtartva? Mert ha pl csak 8 vagy 10 csapat lesz akkor esetleg lehetne úgy is a lebonyolítás, hogy két csoport, 5-5 csapattal. A csoportban mindenki játszana mindenkivel, így több meccs is van, és aztán az első 2 csapat keresztbe elődöntőzne stb.
Mert az egyenes kiesés az 1. körbe kicsit kicseszés is lehet néhány csapattal, mert 1 meccsért dobják össze a pénzt, meg ha mi leutazunk, az nekünk se igazán jó, viszont ha lenne a két 5 csapatos csoport, akkor meg minden csapat eleget tudna játszani :slight_smile: Ki mit gondol?

2 Likes

Mi is felvidékről érkeznénk. :smiley: Felbárról Dunaszerdahely környékéről. Egyébként én is támogatom az ötletet mert van benne igazság, hogy legalább 2 órát utazunk és lehet 20 percet focizhatunk csak ami tényleg kicseszés lenne. :confused:

2 Likes

@lentulay551 micsoda véletlen :smiley: mi Rév-Komáromból készülünk :slight_smile:

2 Likes

@botka55 Az a baj, hogy mivel ahogy mondtad úgy néz ki még 2 felvidéki csapat lehet lesz rajtunk kívül így talán nem fog akkorát ütni egy felvidékkel kapcsolatos csapatnév. :sweat_smile::confused::joy:

1 Like

Király! :slight_smile: Sajnos igen.

Azért kell a 12 csapat hogy ne legyen drága a belépő! 7 óránk lesz, szóval lesz időnk játszani egy csomót a versenyen kívül is! :slight_smile:

Csak legyen meg az a 12 csapat! :smiley: Bár ne fessük az ördögöt a falra még van egy csómó idő a nevezésből hátra, reméljük össze jön. Esetleg Janiról és Pistiről lehet tudni valamit, hogy esetleg eljönnek vagy semmikép sem? :slight_smile:

2 Likes

Reménykedjünk! Én leszek a legboldogabb ha meglesz

Persze, az világos hogy 12 csapatnak kell összejönnie. Bízzunk benne. De és ha a 12 csapatot alapból két 6-os csoportba tennénk, és utána elődöntő és döntő? Mert úgy mégis csak jobb lenne maga az egész kupa lebonyolítása szerintem, mert mégsem az van, hogy néhány csapat 1 meccs után kiesik, hanem mindenki játszik a csoportban fix 5 meccset biztosan :slight_smile:

2 Likes

Egyébként ha szabad megkérdeznem @botka55 a ti 2 csapatotoknál mennyi az átlag életkor? Mert a mi csapatunk elég vegyes mert úgy néz ki lesz 2 30-35 közöttiapuka akik szeretnek focizni kettő 13 éves srác (egyik én lennék) és még egy felnőtt szintén hasonló életkorral mint az apukák. :smiley:

1 Like

Időben így jön ki a legjobban :confused: szívem szerint mindenki nyerne és mindenki játszana mindenkivel, csak nem tudjuk megoldani. De majd még átgondolom :slight_smile:

@yo_immark De nem annyira nagy gond ha így marad mivel ahogy mondtad lesz idő még a verseny után is focira. Jó lenne ha majd ekkor azok játszhatnának többet akik korábban kiestek vagy akik messziről jöttek mert hát talán így lenne a legigazságosabb de persze ezt majd ti szervezők eldöntitek. :slight_smile: