TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

Holnap utalom én is, mint csapat nélküli jelentkező :smiley:

3 Likes

Mi csapatunk is hamarosan össze áll aztán mi is küldjük a jelentkezést! :smiley:

Király! :smiley:

1. csapatos jelentkezés érkezett be! :open_mouth: Haladunk, mint az állat! :smile:
1 Like

Szépen megcsináltam a honlapot! :slight_smile:
http://www.teegrah.nhely.hu/focikupa.htm

3 Likes

Sziasztok! Leszünk elegen egy csapathoz az egyénibe? Lesz kapus? a választ előre is köszönöm. :slight_smile:

Szia, a honlapon, amit ideiglenes készített @Teegrah kint van minden új adat! Egyébként igen, nemrég küldtem emailt is :slight_smile: @papasyn azt mondta, ő kapus lesz :slight_smile:

1 Like

Nagyon jó, remélem mindenki jön :slight_smile: és akkor lehet egy egyéni team! :wink:

2 Likes

Én leszek a legboldogabb, ha ez az egész összejöhet és mindenki eljön! :blush:

1 Like

sziasztok, jövök én is egyénibe jövőhét elején utalom a pénzt,! :slight_smile: Ha ráértek valamikor egy csapatösszerázót tarthatunk.

2 Likes

Sziasztok. Az lenne a kérdésem,hogy mennyien fizették be eddig? Mert mi vagyunk 6-an (4+1+1 csere) és mennénk meg minden de addig nem akarjuk befizetni amíg nem fix ez az egész. Tudjuk,hogy visszakülditek de akkor is… :slight_smile: Választ előre is köszönöm! (Emailt is néztük de nem kaptunk semmit gondoltuk majd kapunk,hogy belehet fizetni vagy valami de semmi ezért gondoltam írok ide)

1 Like

Szia! Legfrissebb infok mindig frissitve: http://www.teegrah.nhely.hu/focikupa.htm

1 Like

Szia, egyetértek! hol és mikor? :slight_smile:

1 Like

@papasyn Te elküldted a jelentkezésed az űrlapon keresztül? Ha igen, írtam emailt kérlek arra válaszolj. Ha nem, kérlek jelentkezz!

1 Like

Hali! Aki markolac… email címmel küldte egyéni nevezését, sajnos nem tudjuk fogadni így, mivel az email címe nem található. Kérlek küldd el újra a jelentkezést, a valós emaillel! :slight_smile:

Elküldtem.

1 Like

Elküldtem. Mikor utaljam a nevezési díjat?

1 Like

Amilyen hamar csak lehet :smile:

Sziasztok,

Lenne egy hatalmas kérdésem. Én magam nem focizom túl jól ellenben lelkes amatőr vagyok :smiley: viszont a barátaim akikkel neveznénk némi labdarúgó karrierrel rendelkeznek. Nem kizáró ok az ha van igazolt játékos a csapatban ? (volt igazolt játékos)

Köszi a válaszokat.

3 Likes

Dehogy is! :smile: Mindenkit várunk sok szeretettel!

1 Like