TheVR Regionális Találkozó - Budapest Foci Kupa [VÉGE]

Sziasztok Srácok! Arra szeretném kérni a nevezett csapatokat és egyéni jelentkezőket, hogy hamarosan kezdjétek el küldeni a nevezési díjakat, hogy elutalhassam az előleget a pályának! Előre is köszi! A már befizetett csapatokat Teegrah weboldalán megtaláljátok! :slight_smile:

3 egyéni nevező kell még, a következő egyéni nevezőkből összerakott csapathoz!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy olyat esetleg majd lehet csinálni, hogy egy csapattársunk talán nem tud eljönni és akkor más jön helyette? Mert ezt elég fontos lenne tudnunk. :slight_smile:

Üdv.
ment egy csapatos jelentkezés. :slight_smile:

Jó estét! Ment a jelentkezés és ha jól számoltam be is teltek a helyek! :smiley:

hopp! elfelejtettem holnap megy az utalás is :slight_smile:

Elnézést 2 szavazot küldtünk és a második lesz a jó mert az elsőt elrontottuk remélem így is érvényes lesz! :sweat_smile: Ja és utalni jövőhét környékén fogunk tudni. :slight_smile:

Lehet, hogy más áll be.

Elnézést ezt nem értem pontosan mire értetted. :sweat_smile:

Arra, hogyha a csapattársatok nem tud eljönni, beállhat helyette más, csak emailben írj előtte! :slight_smile:

Rendben értem. :slight_smile:

Érdeklődés gyanánt, megérkezett a nevezésünk? (Lujzaváros FC) :slightly_smiling_face:

Kedves Ninjonok!

Örömömre szolgál, hogy bejelenthetem: 11 teljes csapat megvan, 4 egyéni nevező jelentkezését tudjuk még fogadni!
Nagyon köszönöm azoknak, akik már elutalták a pénzt, továbbá azt szeretném kérni a többiektől, hogy vasárnapig utálják el a pénzt!
Köszönettel: A Szervezők

Természetesen! :slight_smile:

zsírninjonság :sunglasses: köszönöm a választ :slight_smile:

Esetleg azt lehet tudni, hogy a mi csapatunk nevezési is be érkezett e mi lennénk a FelvidékiNinjonok. :smile:

Be, kettő is!:stuck_out_tongue_winking_eye:

Igen mivel sajnos az elsőben félre olvastam valamit és rosszul töltöttem ki! :joy: De a lényeg, hogy meg van a jelentkezés! :smiley:

Jó látni, hogy hogyan alakul a kis torna. Örülök, hogy csatlakoztam a közösséghez.

Egyetlen egy egyéni jelentkező kell még, és kivan mind a 12 csapat! :smile: